Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Labāko PVC logu izvēle – ko ņemt vērā?

Mūsdienās pieejama daudzveidīga logu izvēle – tie atšķiras materiālu, stila, krāsu un konstrukciju ziņā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viena no populārākajām un arī cenas ziņā pieejamākām iespējām ir PVC logi. Tomēr, ņemot vērā, ka tas paredzēts kā ilgtermiņa risinājums, ir svarīgi pievērst uzmanību logu kvalitātei.

Plastmasas logi piemēroti dažāda veida ēkām, turklāt tiem ir ilgs kalpošanas laiks un vienkārša kopšana. Šie arī ir galvenie iemesli, kādēļ šis risinājums ir ieguvis tik lielu popularitāti.

Bez šaubām, uzmanība ir jāpievērš arī logu ražotājam. PVC logus piedāvā dažādi uzņēmumi, tādēļ pirms pasūtījuma veikšanas ir svarīgi salīdzināt vairākus piedāvājumus. Pievērsiet uzmanību ne tikai piedāvājumam, bet arī klientu atsauksmēm. Priekšroku dodiet uzņēmumam ar pieredzi šajā nozarē, lai būtu pārliecība, ka saņemsiet vislabāko risinājumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgs aspekts ir logu montāža – vislabāk to uzticēt zinošiem speciālistiem. Nereti uzņēmumi, kas nodarbojas ar logu tirdzniecību, piedāvā arī logu montāžu.

Kvalitatīvi risinājumi – “Labo Logu Aģentūra”

Ja pienācis laiks logu maiņai mājoklī, ieskatieties “Labo Logu Aģentūras” piedāvājumā. Tur atradīsiet ne tikai modernus PVC, bet arī koka un alumīnija logus. Izvēlei tiek piedāvāti kvalitatīvi logi no vadošajiem ražotājiem, savukārt zinošie uzņēmuma speciālisti ieteiks labākos risinājumus tieši Jūsu vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Logiem ir 5 gadu garantija, pieejama ir arī tehnoloģiski pareiza logu montāža.

“Labo Logu Aģentūra” piedāvā plastikāta logus ar divu un trīs stiklu paketēm, pieejami arī logi ar īpašu termorāmīti augstākai skaņas izolācijai un drošībai.

Plastmasas logus var iedalīt vairākās klasēs:

  • ekonomiskās klases logi ir piemēroti ēkām bez augstām siltumizolācijas prasībām;
  • uzlabotais risinājums tiek izmantots sērijveida dzīvojamās mājās;
  • energoefektīvās klases logi būs teicama izvēle ēkās ar augstākām siltumizolācijas prasībām, piemēram, privātmājās un tur, kur par apkuri tiek maksāts pēc reālā enerģijas patēriņa. Šādi logi palīdzēs samazināt siltuma zudumu.

Kvalitatīvi PVC logi – ilgtspējīgs un mūsdienīgs risinājums. Izvēlieties tos uzticamā servisā – “Labo Logu Aģentūrā”! Ieskatieties www.labologuagentura.lv, lai iepazītos ar piedāvājumu un speciālistu ieteikumiem piemērotāko risinājumu izvēlē!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.