Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kultūra iesaista un piesaista katras apdzīvotās vietas iedzīvotājus

Kultūra noteikti iesaista un piesaista katras apdzīvotās vietas iedzīvotājus. Īpaši, ja cilvēki nesen pārcēlušies uz konkrēto vietu, interesanti kultūras pasākumi palīdz iejusties, radot vēlmi nākamreiz piedalīties atkal. Ir, protams, cilvēki, kurus kaut kur iesaistīt ir neiespējami, vai grūti atrast ko piemērotu. Tāpēc labi, ka pasākumi ir dažādām auditorijām un ar daudzveidīgām tēmām. No savas pieredzes zinu piemērus, kad cilvēks kaut reizi iznācis no savas ierastās vides, aizgājis un kaut ko pamēģinājis, rezultātā jūtas priecīgs un gandarīts. Galvenais ir saņemties un izdarīt. Tas arī palīdz veidot spēcīgu kopienu, ja iesaistās vairāk cilvēku ar savām idejām un darbiem. Nereti ir kāds, kurš pats piedāvā palīdzību, bet biežāk cilvēki ir jāuzrunā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.