Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Konstatētie šoferīšu pārkāpumi policijas reidā Aizkrauklē

Profilaktiskajos ceļu satiksmes uzraudzības pasākumos laikā no 23. līdz 26. februārim Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas kopumā pārbaudīja ap 880 transportlīdzekļu vadītājus Bauskā, Jelgavā, Aizkrauklē, Dobelē un Tukumā, konstatējot vairākus autovadītājus bez tiesībām vadīt transportlīdzekli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fiksēti arī tādi pārkāpumi kā transportlīdzekļa vadīšana, nepiesprādzējoties ar drošības jostu, konstatēts autovadītājs alkohola reibumā, arī dalība ceļu satiksmē bez OCTA un citi pārkāpumi. Valsts policija regulāri veic šāda veida profilaktiskos uzraudzības pasākumus ceļu satiksmes jomā, un tie sagaidāmi arī turpmāk dažādās vietās un laika periodos.

24. februārī Aizkrauklē no 76 pārbaudītiem transportlīdzekļiem fiksēti seši pārkāpumi — trīs gadījumos konstatētas personas vadām transportlīdzekli bez vadītāja apliecības, pārējos gadījumos fiksēts viens transportlīdzeklis bez OCTA, viens bez gaismām un viens autovadītājs, kurš piedalījās ceļu satiksmē bez piesprādzētas drošības jostas.

Valsts policija vērš uzmanību, ka šādi profilaktiskie ceļu satiksmes uzraudzības pasākumi periodiski tiek rīkoti dažādās vietās Latvijā un sagaidāmi jebkurā diennakts brīdī arī turpmāk, lai konstatētu un novērstu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, rūpēs par iedzīvotāju drošību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.