Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Komentārs: kā veicas ar skolēnu nodarbināšanu vasarā?

Tāpat kā citus gadus, arī šovasar skolēni vasaras brīvlaikā var strādāt valsts līdzfinansētās darba vietās. Jauniešiem tā ir iespēja iegūt prasmes, iemaņas, pieredzi un nopelnīt. Kā šogad veicas, īstenojot skolēnu nodarbinātības programmu?
ILZE PRIEDĪTE, veikalu tīkla “top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
— Šogad piedāvājam skolēniem vecumā no 16 līdz 20 gadiem vasaras darbu gan veikalos, gan loģistikas centros. Kopumā tās ir 309 darba vietas dažādās Latvijas pilsētās. Lielākā daļa no tām jau ir aizņemtas. Svarīgi, ka piedāvājam darba vietas skolēniem ne tikai veikalos, bet arī loģistikas centros un maiznīcās. Skolēni, kas tālāko karjeru nolēmuši saistīt ar konditoreju, varēja pieteikties 15 darba vietām maiznīcās dažādās Latvijas pilsētās. Zinu, ka vecāki satraucas, vai nezaudēs apgādājamā statusu — nē, vasaras darbs neatceļ šo statusu. Interese par skolēnu vasaras darbu ir milzīga, lielāka par piedāvājumu. Katras pilsētas veikals informē, cik skolēniem darba vietas var nodrošināt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.