Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Komandas jautrais cilvēks. Aizkrauklietis Kristiāns Bērziņš.

Aktīvs un komunikabls jaunietis, labprāt vada pasākumus, muzicē, spēlē galda tenisu. Tāds ir aizkrauklietis Kristiāns Bērziņš. Lai gan jaunietim ir tikai 16 gadu, apbrīnojams ir viņa pozitīvisms. Kad par to Kristiānu paslavēju, viņš teic: “Jāmēģina uz visu skatīties pozitīvi, citādi dzīve iekrāsosies drūmās krāsās.”


Tagad ieklausās


Kā mūsdienās jūtas jaunietis, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu? “Es jūtos ļoti labi. Ir forši, kad tev ir 16 gadu. Citu acīs esi tāds pieaugušāks. Kad biji mazāks, tevī tā īsti neklausījās, bet tagad tev ir nopietns skaitlis — 16. Tāds lielāks,” teic šīs nedēļas jubilārs. “Es arī jūtos kā sešpadsmitgadīgs. Apkārt ir mani vienaudži, un es jūtos tāpat kā viņi.”Lūgts raksturot šodienas sešpadsmitgadniekus, Kristiāns saka: “Mēs ļoti strauji attīstāmies šajā posmā, un ir ļoti interesanti pavērot, kā citi ir mainījušies. Kad atsākām mācīties klātienē, bija interesanti redzēt, kā cits ir izaudzis, cits pamainījis raksturu. Man liekas, es pats arī mainos. Esmu to pamanījis gan domāšanas ziņā, piemēram, kad ir kaut kāds lielāks projekts, visu daru citādāk.”


Patīk vasaras siltums


Kristiāns dzimis Aizkrauklē, un viņa dzimšanas diena ir zīmīgā datumā — 10. janvārī, kad savus svētkus svin arī pilsēta. Taču ziema nav viņa iecienītākais gadalaiks. “Man aukstums nepatīk,” teic aizkrauklietis, “šajā laikā gadās arī slimošanas. Nesen biju saslimis. Man, protams, patīk pabaudīt ziemas priekus, bet vairāk patīk vasara, kad ir 30 grādu siltums un var peldēties. Ilgstoši šādu karstumu grūti izturēt, bet siltums man patīk.”Kristiāns ģimenē ir jaunākais bērns, brālis Alvis ir 10 gadus vecāks, savukārt brālēns ir 10 gadus jaunāks. “Mēs esam tā pa 10 gadiem sadalīti,” saka jubilārs. “Bērnībā ar brāli mēģinājām sadzīvot, un man liekas, ka forši sadzīvojām. Biju sīkais, bet nu jau vairs nē.” Nu laiks brāļu starpā visu ir izlīdzinājis, un bērnišķīgo sarunu vietā rit nopietnākas pārdomas par dzīvi.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.