Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Komandas demonstrē lielisku erudīciju. Pašvaldības darbinieku viktorīnā uzvar “baltā” komanda.

Kā agrāk sauca Jaunjelgavu? Kas lidinās Daugavas ielejas “Cepļu” mājas lidlaukā? Nosauciet filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” spilgtākos citātus! Uz šādiem un citiem jautājumiem bija jāatbild viktorīnas “Atklāj Aizkraukli!” dalībniekiem.Mērs pasākuma vadītāja lomā“Esiet sveicināti, novadnieki! Aizkrauklieši, skrīverieši, koknesieši, pļaviņieši, neretieši, jaunjelgavieši, pilsētas iedzīvotāji, draugi, mūsu viesi! Mēs visi kopā esam viens vesels novads. Tāpēc nopietni un mazliet pa jokam šodien mērīsimies zināšanās! Droši vien arī uzzināsim daudz ko jaunu viens par otru, ieraudzīsim citā gaismā viens otru kā kolēģi, daudz kas mūs šajā pulkā sagaida pirmo reizi, un pirmo reizi apvienotajā novadā erudīcijas viktorīna “Atklāj Aizkraukli!”,” sacīja Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs un viktorīnas vadītājs Leons Līdums un aicināja uz skatuves komandas un to kapteiņus.Zilajos krekliņos tērptās komandas kapteinis bija domes priekšsēdētāja vietnieks And


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.