Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesiete Agra Bērziņa — arhitekte un deju skolotāja

Agra Bērziņa vienmēr dzīvojusi ar Koknesi sirdī. Tāpat kā vecākiem un vecvecākiem, arī viņai ir bijis svarīgi ne tikai būt šajā vietā, bet dot tai ko paliekošu. Kā arhitekte Agra veidojusi projektus vidusskolas svinību zālei, “Zaļajai klasei”, viņas rokraksts ir arī citās būvēs. Par savu profesiju Agra teic — tehniska, bet arī radoša. To viņa papildina ar vēl vienu dzīves aizraušanos — dejām. Uz šo profesiju virzījos mērķtiecīgi jau vidusskolas sākumā. Regulāri braucu uz Rīgu, lai apmeklētu zīmēšanas un sagatavošanas kursus Latvijas Mākslas akadēmijā. Studēju Rīgas Tehniskajā universitātē. Konkurss bija liels, un iekļūšana prasīja nopietnu gatavošanos. Vienu gadu apguvu dizainu, pēc tam iestājos Arhitektūras fakultātē, ko absolvēju 2015. gadā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.