Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesieši dejo Palsmanē

Kokneses pamatskolas-attīstības centra 1. — 6. klases deju kolektīvs devās uz Palsmani, kur piedalījās Latvijas speciālās olimpiādes deju festivālā “Deju pietura Palsmane”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

INTA BALODE, TAUTAS DEJU SKOLOTĀJA

Pasākumā skolas dejotāji piedalījās jau trešo reizi. Šoreiz deju festivālā piedalījās kolektīvi no 12 skolām, tajā skaitā trīs skolas no Igaunijas un viena no Lietuvas. Pirmo reizi šo pasākumu koordinēja Latvijas speciālās olimpiādes nacionālais direktors A. Lasis. Mūsu mazie dejotāji piedalījās konkursā, kurā parādīja savas prasmes kustībās, ritmā un dejās. Sarīkojums bija veidots tā, lai veicinātu skolēnu ar īpašam vajadzībām saskarsmes veidošanu, personības attīstīšanu un personīgo iespēju apzināšanos.

Pasākums notika ļoti sirsnīgā atmosfērā. Katras skolas priekšnesums tika atbalstīts ar skaļiem aplausiem. Skolēnus ar skaistām dziesmām iepriecināja dziedātāja Kristīne Šomase, iesaistot gan dziedāšanā, gan dejošanā.

Mūsu skolas dejotāji konkursā ieguva pirmo vietu nominācijā “Tautas deja”, par ko esam ļoti priecīgi un lepni. Mūs apbalvoja Latvijas speciālās olimpiādes nacionālais direktors, pasniedzot ļoti skaistas balvas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.