Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kokneses jauniešu biedrība mainīs tēlu un nosaukumu

Kokneses jauniešu biedrībai šis ir bijis darbīgs gads, īstenojot dažādas aktivitātes un projektus. Darbs turpinās, un šobrīd biedrība ir ceļā uz jaunu tēlu, mainīsies arī tās nosaukums. Par būtiskākajām aktualitātēm stāsta biedrības valdes locekles Māra Bitāne un Ieva Ūtēna.
Biedrībai šogad ir četri projekti — divi jau noslēgušies un divi turpinās, kuru kopējais finansējums ir 35 000 eiro. Šobrīd aktuālākais projekts ir “Kokneses jauniešu biedrības atspēriens”, kas atbalstīts programmā “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Tas ilgs līdz nākamā gada jūlijam, tā finansējums ir 17 470 eiro, mērķis — veicināt biedrības atpazīstamību, jauna tēla izveidi un saimnieciskās darbības attīstīšanu.
Kokneses jauniešu biedrība nolēmusi mainīt organizācijas nosaukumu, un turpmāk būs biedrība “Solis”. Līdz ar to biedrība paredz izveidot jaunu logo, un vēl līdz 10. decembrim ikviens var tam iesniegt savu ideju un skici. Tajā jāataino biedrības jaunais nosaukums, ko var “apspēlēt” dažādās variācijās, vai tā grafiskais risinājums. Skice var būt veidota ar datoru, zīmēta, līmēta vai gleznota. Papildus logo var iesniegt arī saukli, kas prezentētu biedrības vērtības. Var izmantot arī līdzšinējo biedrības simbolu — plaukstu, atainojot to jaunā izpildījumā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.