Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesē seniori sacenšas volejbolā

AR AIZRAUJOŠĀM SACENSĪBĀM Kokneses sporta kompleksā sākās sacensības volejbolā senioriem. Visu dienu trijos laukumos spēkiem mērojās 11 komandas no visas Latvijas. Katrīnas Vīgupes foto

Ar aizraujošām sacensībām Kokneses sporta kompleksā 15. janvārī sākās volejbola sacensības senioriem. Jau piekto reizi tiek noskaidrotas labākās Latvijas komandas volejbolā senioriem un tiek izcīnīts čempiona tituls sievietēm un vīriešiem divās vecuma grupās. Visas dienas garumā trijos laukumos Koknesē spēkiem mērojās 11 komandas no visas Latvijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JĀNIS KOVALS, Latvijas volejbola federācijas senioru komisijas vadītājs

Komandu pieteikumos un laukumos varēja redzēt daudzus spēlētājus, kas vēl nesenā pagātnē cīnījušies visaugstākajā līmenī, spēlējuši ārzemēs un pārstāvējuši Latviju dažādos turnīros. Lai arī spēles ziņā varēšana vairs nav kā ziedu gados, tomēr emocijas un cīņa par katru bumbu brīžam ir pat lielāka nekā jaunībā. Redzot spēlētājus iekarstot spēļu epizodēs, ir skaidrs, ka šādi turnīri ir nepieciešami un tie ir nozīmīgi kopējā spēļu kalendārā. Komandas gaida šīs sacensības, lai satiktu senus draugus un samērotos spēkiem pēc ilgāka pārtraukuma.Šogad komandu atsaucība nedaudz mazāka kā citos gados, jo arī senioru sportu ir ietekmējusi Covid-19 situācija un ierobežojumi valstī. Pārtraukums un ierobežojumi amatieru sportā ir samazinājuši aktivitāti un spēlētāju sportisko formu, bet, redzot azartu laukumā, esmu pārliecināts, ka nākamajos turnīros izdosies piesaistīt lielāku komandu skaitu.Šo sacensību mērķis ir sekmēt senioru volejbola attīstību valstī un popularizēt volejbolu kā sporta veidu un aktīvu atpūtu jebkurā vecumā. Beidzot profesionālās sportista gaitas, daudzi nolika savus sporta apavus tālākā plauktā un pievērsās citām prioritātēm dzīvē, bet, pateicoties šādām sacensībām, ne vienu vien ir izdevies atgriezt pie veselīgā dzīvesveida un sportošanas ikdienā. Komandās līdzās meistariem cīnās arī spēlētāji, kas pievērsušies volejbolam salīdzinoši nesen, kas pierāda, ka nekad nav par vēlu sākt nodarboties ar volejbolu un tas ir labs veids, kā pavadīt brīvo laiku un fiziski izkustēties.Šāda mēroga sacensības Koknesē jau kļuvušas par tradicionālām, un organizatoru vārdā izsaku vislielāko pateicību Kokneses sporta centram un pedagogam, volejbola entuziastam Ivaram Māliņam personīgi par atbalstu un ieguldījumu sacensību norisē!Sacensības rīko nodibinājums “EVL” sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju. Komandas vispirms izspēlē divus apļa turnīrus un pēc tam atbilstoši iegūtajiem punktiem izspēlē izslēgšanas turnīru, izcīnot 5. Latvijas senioru čempiona titulu volejbolā. Sacensības tiek rīkotas kungiem vecuma grupās 40+ un 50+, bet dāmām 40+ vecuma grupā. Plašāku informāciju par dalībniekiem, sacensību rezultātiem un nākamajiem sabraukumiem var uzzināt organizatoru mājaslapā: http://evlriga.entuziasti.com/.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.