Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesē labiekārtos Atradzes kapus. Darbi paredzēti trīs kārtās

Palielinoties apbedījumu skaitam, sarūk brīvas vietas kapsētā. Tāda situācija veidojas Kokneses pagasta Atradzes kapos. Domājot par jaunu apbedījumu vietu iekārtošanu, Kokneses apvienības pārvalde rīkoja publisko apspriešanu. Diemžēl netika saņemts neviens viedoklis.
Palielinoties apbedījumu skaitam, sarūk brīvas vietas kapsētā. Līdz ar to zemes gabalā, kas ir līdzās ceļam uz kapiem, tiks ierīkota jauna kapsēta.
Kokneses apvienības pārvalde ar vēlmi noskaidrot iedzīvotāju viedokli no 29. augusta līdz 10. septembrim mājaslapā www.aizkraukle.lv izsludināja publisko apspriešanu par Atradzes kapu labiekārtošanu. Apspriešanas termiņš beidzies, diemžēl nav saņemts neviens viedoklis. “Mēs ļoti gaidījām iedzīvotāju viedokļus. Šo projektu esmu prezentējusi sabiedriskajām organizācijām — senioru biedrībai un citām,” teic apvienības pārvaldes vadītāja Agrita Vagoliņa. “Iedzīvotāju viedoklis ir ļoti svarīgs, tas ir labi, ka iesaka kaut ko, ka ir dažāds redzējums.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.