Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Koknesē dienesti pārcelsies uz jaunām telpām

Ēka Vērenes ielā 1, Koknesē. Foto no google.com/map/

“Staburags” iepriekš informēja, ka pašvaldība plāno rast citas telpas iestādēm Vērenes ielā 1, Koknesē. Esošās ir neatbilstošas, neizdevīgas uzturēšanai, bet remonts izmaksā dārgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada sociālā dienesta struktūrvienībai “Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs” piemērotas telpas piedāvāja SIA “Kokneses komunālie pakalpojumi” 1905. gada ielā 7. Ēkas trešajā stāvā nomai pieejamas četras telpas 94,95 kvadrātmetru platībā ar atsevišķu ieeju. Ēka atrodas netālu no skolas, bērnu laukuma un parka, kas izdevīgi Dienas centra apmeklētājiem, jo tas būs ērtāk sasniedzams, nekā Vērenes ielā 1.

Piedāvātā cena nomai ir trīs eiro par kvadrātmetru mēnesī bez PVN, kā arī paredzētas papildu izmaksas par komunālajiem pakalpojumiem un telpu uzkopšanu. Aprēķināts, ka līdz ar to par telpu uzturēšanu pašvaldība varētu tērēt ap 4500 eiro gadā, kas ir vismaz uz pusi mazāk nekā par esošajām. Izvērtējot visus apstākļus, pašvaldība nolēma slēgt līgumu ar uzņēmumu par telpu nomu dienas centra vajadzībām.

Savukārt sociālā dienesta klientu pieņemšanas punktu, kas šobrīd atrodas ēkas pirmajā stāvā, šogad paredzēts pārcelt uz Kokneses apvienības pārvaldes telpām Melioratoru ielā 1. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.