Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ko stāsta amatpersonu deklarācijas

Ik gadu valsts amatpersonām, tostarp arī pašvaldību deputātiem, jāsniedz deklarācijas, kurās jānorāda informācija par nekustamajiem īpašumiem, transportlīdzekļiem, amatiem, parādsaistībām, izdevumiem, piederošajām kapitāla daļām, skaidrās un bezskaidrās naudas uzkrājumiem, darījumiem, ja to summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas. Ielūkojoties tajā deklarācijas daļā, kas publiski pieejama ikvienam interesentam, var redzēt, cik turīgi ir mūsu deputāti un kā viņu ienākumi mainījušies, sākot darba gaitas jaunā novada domē.
Aizkraukles novada domes deputātam AIGARAM LUKSAM pašvaldības darbā ir vairāk nekā desmit gadu pieredze. Salīdzinot pēdējo divu gadu amatpersonu deklarācijas, redzams, ka administratīvi teritoriālās reformas rezultātā viņa amatu skaits sarucis uz pusi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.