Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ko rāda amatpersonu deklarācijas. Vienam ienākumi samazinājušies, citam būtiski palielinājušies

Aizkraukles novada domes deputāte ANITA OSTROVSKA deklarācijā par 2021. gadu papildus valsts amatpersonas amatam norādījusi, ka darbojusies pašvaldības komitejā un komisijās, vadījusi iestādi Jaunjelgavas apvienības pārvaldē, ieņēmusi izpilddirektores amatu Aizkraukles reģionālajā Tautskolā un darbojusies arī kā pašnodarbināta persona. 2022. gadā šajā sadaļā būtisku izmaiņu nav, tā papildināta ar kapelas “Karikste” vadītājas amatu. Pēc novadu reformas Anita Ostrovska ir Aizkraukles novada Kultūras pārvaldes metodiķe.

Kā 2021., tā arī 2022. gadā A. Ostrovskai piederēja nekustamais īpašums Skrīveru pagastā un 2004. gadā ražotā automašīna Volvo 50, kas īpašumā reģistrēta 2016. gadā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.