Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Klintainē iedzīvotāju rokdarbu izstāde

Sandras Pumpures foto

Klintaines pagasta pakalpojumu centra zālē atklāta tradicionālā pagasta iedzīvotāju rokdarbu izstāde. Pandēmija arī šogad ieviesa korekcijas tās norisē, kā arī nepulcēja rokdarbniekus uz atklāšanu, bet cilvēki darbojušies aktīvi, un darbi ir daudzveidīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagasta un apkārtnes iedzīvotāju darbu izstāde Klintainē notiek jau astoto reizi, un radošums neizsīkst. Daļa dalībnieku ar saviem darbiem priecē katru gadu, bet vienmēr ir arī kas jauns.

Kā allaž saistošas Vijas Ārneses košās gleznas, un jaunas tās tapušas arī Maijai Folkmanei. Skaistas ir arī Ingas Rubīnas-Kalvišas austie darbi, Valentīnas Čulkstēnas un Lūcijas Zaicevas lakati, Anitas Šmites un Rutas Grīnbergas grīdas paklāji, jostas, Valentīnas Lipses tamborējumi, Ritas Ginaites, Annas Kačkānes, Skaidrītes Pumpures, Alitas Klušas, Silvijas Ozoliņas un Ināras Ornikas adījumi, Evas Zeipes-Mačas gleznas, māla un citi trauki, Lilitas Deksnes pulsa sildītāji (mauči), Monikas Bērziņas un Baibas Mežmales dimanta mozaīku gleznas, Valentīnas un Jāņa Strazdiņu pītie grozi, Solveigas Knodzes tamborētie mīļumlāči.

Klintaines pagasta kultūras darba organizatore Kristīne Ginaite atzīst, ka ik gadu šī izstāde ir ļoti gaidīts notikums, un rokdarbnieki tai gatavojas. Cilvēki arī nav īpaši jāuzrunā parādīt savus darbus plašākai publikai. Pandēmijas ierobežojumu dēļ pērn izstādes nebija vispār, tāpēc šogad ir vēl lielāks prieks to veidot un skatīt. Kādam rokdarbi ir vaļasprieks mūža garumā, cits atsācis kaut ko darināt pēc ilgāka laika, vai kādu prasmi apguvis nesen.

Izstāde būs apskatāma līdz 22. aprīlim darba dienās no pulksten 9 līdz 16.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.