Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Klāt pēdējais zvans: kur svinēt izlaidumu?

Svinēt izlaidumu skaisti un atmiņās paliekoši – tas ir katra skolnieka vai studenta sapnis. Tik daudzi gadi ir pavadīti ar skolas biedriem, sānu pie sāna apgūstot dažādas dzīves gudrības un izzinot zinātnes šķautnes, bet tagad – katrs no jums ir kļuvis par pieaugušo, kuram dzīvē jādodas meklēt pašam sava laime. Izlaidums ir pēdējā kopīgā diena, kas vieno jūs kā vienu lielu, draudzīgu kolektīvu: kādas svinības esat iecerējuši, lai šī diena būtu īpaša?

Ir samērā sarežģīti izvēlēties, kur svinēt izlaidumu: katram ir sava gaume, priekšlikumi un idejas attiecībā uz to, kā būtu jāaizvada jūsu pēdējā kopīgā svētku diena. Varam pateikt jums priekšā: sporta spēles, aktivitātes svaigā gaisā un komandas spēles spēj sagādāt milzum pozitīvu emociju ikvienam dalībniekam!

Iedvesmojieties no šīm 10 izlaiduma idejām.

  1. Uzspēlēt “kariņus” ar draugiem

Peintbols, lāzertags, Softball ir jautra spēle, kurā jūs varat sacensties speciāli izveidotos spēles laukumos, pēc spēles baudot pirti, grilu, svaigu gaisu un gandarījuma sajūtu.

Kur spēlēt: “Guns N Lasers”, “Atpūta Ludzā”, “Gravas”, “PB Telpa”, “Peintbola parks Bušas”.

  1. Baudīt glamūrīgu atpūtu

Glempinga telts ir jaunais vasaras trends, kas paredz nesteidzīgu ballīti elegantā stilā zem liela, gaiša kupola. Izcila ideja kokteiļvakaram kopā ar labākajiem draugiem!

Kur doties: “Esena dārzi”, “Latgales Šmakovka”, “BB camping”, “Pie Daugavas”, “tipi Village”.

  1. Spēļu klasika – boulings

Ja neizskatās, ka laikapstākļi būs labvēlīgi tveicīgai ballītei ārā, boulings vienmēr izglābs situāciju! Košas boulinga zāles, skaļa mūzika un gardas uzkodas nodrošinās jums vajadzīgo svētku sajūtu.

Kur doties: “OKOK atpūtas centrs”, “O’LEARYS”, “Spāre boulings”, “Sventes muiža”, “Vapiano”.

  1. Ķert viļņus uz ūdens

Ūdens izklaides vasarā ir pieejamas pēc jebkuras gaumes un vēlmēm. Viens no iekārojamākiem atpūtas veidiem – brauciens ar ūdensmotociklu.

Kur nomāt: “ABC Partners 11”, “Atpūta Ludzā”, “Richard windsurfing club”, “RIETUMKRASTS”, “RS noma”, “Ūdenslaiks”.

  1. Izbrauciens ar jahtu vai kuģīti

Eleganti, svinīgi un neaizmirstami – izbrakt ar kuģīti pa upi, ezeru, izvēloties tik garu maršrutu, lai ikviens paspētu gan izbaudīt gaisotni, gan uztaisīt krāšņas bildes.

Kur nomāt: “Arjahtu.lv”, “Bagiji”, “Jahta Raido”, “Jahta ANNA”, “Jahta Palsa”, “Rives Cruises” “Restboat”, “Kuģītis Gulbis” u.c.

  1. Laivošana 2 dienu garumā

Sarīkojiet īstu piedzīvojumu ar nakšņošanu kempingā, ugunskuru, līkumotām upēm, smiekliem un stundām ilgām sarunām par dzīvi. Laivu noma ir pieejama visos Latvijas reģionos! Turklāt, laivot var ne tikai upēs.

Idejas laivošanai: Lubāna mitrājs, Dvietes palienes, Cenu tīrelis, Ķemeru purva otra puse, Rīgas kanāls.

  1. Ekskluzīvi – lidojums ar gaisa balonu

Ja vēlaties ļoti īpašu un svinīgu pasākumu, tad lidojums ar gaisa balonu būs viens no iespaidīgākiem notikumiem, kuru atcerēties daudzu gadu garumā. Maksimālais skaits lidojumam ar gaisa balonu ir 6 cilvēki.

Kur pasūtīt: “mansPilots”, „PADANGIŲ GĖLĖS, OREIVIŲ KLUBAS“ (Lietuva”).

  1. Izbrauciens ar kvadracikliem

Vakara gaitā jūs varat izvēlēties papildu izklaides un aktivitātes, kas piešķils pasākumam īpaši dzirksti un paaugstinās ballītes jautrības līmeni. Ar kvadracikliem var braukt pa speciāli ierīkotām trasēm, kā arī bezceļiem – atkarībā no jūsu vēlmēm un piedāvājuma.

Kur nomāt: “GREEN ROAD TRIPS”, “Jena Motors”, “KMH”, “RS noma”.

  1. Jautra fotosesija pēc jūsu scenārija

Kāpēc gan neiemūžināt pēdējo mirkli kopīgā, draudzīgā sastāvā? Izvēlieties fotosesijas tematiku, piemeklējiet tērpus un ideālo vietu, un sajūtiet foto maģiju – ikviens spēj kļūt par daļu no kaut kā skaista un īpaša.

Kur bildēties: pie jūras, Rīgas parkos, industriālā rūpnīcu zonā, skolā, uz mājas jumta, muzejā viduslaiku tērpos, fotostudijā.

  1. Klasika: dārza ballīte

Pēc svinīgās izlaiduma dienas, kad saņemti daudzi skaisti novēlējumi izlaidumā, ziedi, dāvanas, izdejots pēdējo reizi skolas aktu zālē, ir vērtīgi nākamajā dienā visiem kopā sanākt uz nesteidzīgu dārza ballīti kādā no mājas iekšpagalmiem. Lai jums sirsnīgas un patīkamām atmiņām bagātas atvadas no skolas un skolas biedriem!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.