Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Katrs izsaukums ir unikāls, prasa spēju pielāgoties un pat improvizēt

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda raksts piešķirts Jaunjelgavas posteņa komandierim Arturam Grikpedim.
Lai gan VUGD jaunjelgavietis strādā jau 15 gadu, vispirms profesionālais aicinājums tika meklēts citās jomās. Pēc vidusskolas absolvēšanas Arturs nebija pārliecināts, ar ko tieši vēlētos saistīt savu profesionālo darbību. Gadu viņš mācījās par programmētāju, tad saprata, ka šī joma nesaista. Pēc tam strādāja apkalpojošajā sfērā uz kuģa “Tallink”. “Vienmēr esmu bijis mājas cilvēks, man ir grūti būt ilgstoši prom no ģimenes. Jaunjelgavas VUGD postenī parādījās vakances, mani uzrunāja, un es jutu, ka tas ir domāts man. Izmācījos, sāku strādāt, iemīlēju ugunsdzēsēju glābēju darba patieso “virtuvi”. Tas ir fantastiski, ka varu palīdzēt cilvēkiem un vēl par to maksā algu! Pēc visiem šiem nostrādātajiem gadiem varu teikt, ka sajūtas nav mainījušās. Man joprojām darbs VUGD sagādā prieku un gandarījumu,” stāsta Arturs.
Sākumā apmācību jaunjelgavietis guva Aizkraukles VUGD daļā, tolaik komandiera vietnieks bija Raimonds Bruzgulis, kurš 22 gadus jauno censoni instruēja. Arturs, atminoties pirmo dienu, smej, ka bija domājis — nu tik sāksies aktīvs darbs: brauks, dzēsīs degošas mājas, cels zemē kaķus no kokiem

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.