Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Katram savs mundruma eliksīrs

Aizvadīta otrā advente, un arvien tuvāk ir Ziemassvētki. Svētku gaidīšanas laiks ir īpašs arī mūsu mājā — ir pašu gatavots vainags, kurā iededzam svecītes un pirmajā adventē vienmēr cepam piparkūkas, rotājam māju un pagalmu.
Arī novada tūrisma nodaļā gatavojamies svētkiem, izveidots tūrisma adventes kalendārs. Katrā dienā atverot lodziņu, var saņemt novēlējumu, izlasīt kādu novada iedzīvotāja dzejoli, un aizvadītajā svētdienā bija lasāmas tieši Pļaviņu dzejnieces Almas Upmales dzejas rindas. Ir arī konkursi, radošās darbnīcas un citi pasākumi. Veidojot kalendāru, ieguldīts liels darbs, un priecājamies par jaukajām balvām, ko varam piedāvāt sadarbībā ar uzņēmējiem. Viena no tūrisma adventes kalendāra aktivitātēm ir svētku kartīšu sagatavošana ar apsveikumiem Ziemassvētkos un Jaunajā gadā Aizkraukles novada pansionātu senioriem. Tās jānogādā uz tūrisma informācijas centru un punktiem, kur sagaidīs īpašas svētku pastkastītes. Apsveikuma kartīte svētkos sasildīs kāda novada pansionāta iemītnieka sirsniņu! Vairāk informācijas par šo aktivitāti var atrast mājaslapā www.visitaizkraukle.lv.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.