Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Katrā ziņģē ir stāstiņš, notikums. Visam pāri mīlestība -laimīga, reizēm arī traģiska.

Aizvadītās nedēļas nogalē karstums nebija par šķērsli, lai Koknesē sapulcētos ziņģētāji un stāstnieki no tuvienes un tālienes. Iemesls tam bija saieta “Kokneses ziņģe” 10. jubileja.


Kokneses folkloras kopa “Urgas” ar savu enerģisko vadītāju Ingunu Žogotu ziņģētājus no tuvienes un tālienes sagaidīja jau 10. reizi. Šī bija otrā reize, kā “Kokneses ziņģe” norisinājās ārtelpās — Kokneses parkā un estrādē. Šā gada tēma: “Ziedēja rozes, ziedēja neļķes, ziedēja neaizmirstules...” Kaut noģeldēja jebkura, galvenais taču bija ziņģēt!


Lai arī saule cepināja uz nebēdu, tas lustīgos ziņģētājus neatturēja no tālā ceļa. Jau laikus ieradušies, viesi devās “špacierī” pa parku, apskatot interesantākos objektus un kaut uz mirkli paslēpjoties no saules stariem. Tā, vieglā solī ejot, “Staburags” sastapa Valkas “Nāburgus”, kuri bija mērojuši vistālāko ceļu. Esot cēlušies līdz ar sauleslēktu.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.