Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Katra pozitīvā ziņa vieš cerības

Anita Ozola, Aizkraukles novada pašvaldības policijas priekšniece
Par Aizkraukles novada pašvaldības policijas priekšnieci strādāju, kopš iestāde uzsāka darbu 2022. gada 1. janvārī. Šobrīd pašvaldības policijā ir 10 amata vietas. Priekšniece, vecākais inspektors un astoņi inspektori. Jāteic gan, ka šobrīd nestrādājam pilnā sastāvā, jo viens darbinieks ir ilgstošā prombūtnē, viens — ilgstošā darba nespējā. Ir atvaļinājuma laiks, un šobrīd divi inspektori izmanto pelnīto atvaļinājumu.
Iepriekšējā nedēļā strādājam nelielā sastāvā, un tas nozīmē, ka saņemto iesniegumu izskatīšana, izbraukumi uz izsaukumiem tiek sadalīti starp nelielu darbinieku skaitu, kas būtiski palielina darba apjomu.
Darba nedēļa dinamiska, iesniegumu daudz un dažādi — gan par nesakoptiem īpašumiem, gan par pārkāpumiem atkritumu apsaimniekošanas jomā, gan par klaiņojošiem vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem. Noklīdušie dzīvnieki, kaķu kolonijas tiek nogādātas dzīvnieku patversmē “Mežavairogi”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.