Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kasparam Židovam hokejs sirdī no jaunības dienām

Kaspars ir daudzesiešu Anitas un Jura dēls. Tālajā 1987. gadā, kad piedzima dēls, ģimene dzīvoja Aizkrauklē, bet jau pēc gada pārcēlās uz kaimiņu pagastu un zēns mācījās Daudzeses pamatskolā. Mājas bija trīs kilometrus no skolas, uz skolu veda autobuss, kas bieži lūza, tāpēc sava veida sports bija ceļu līdz mājām mērot saviem spēkiem. Ziemā pa ceļam vajadzēja pārbaudīt, cik biezs ledus ceļmalas grāvī un nereti mājās pārnācis slapjām kājām. Pēc pamatskolas, kā vairums jauniešu, iestājās Aizkraukles vidusskolā. Kaspars saka, ka vienmēr apkārt bijuši draugi, kuri nav aizrāvušies ar kādām kaitīgām atkarībām, līdz ar to arī pašam tās nav interesējušas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.