Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kas krata burku ar skudrām?

Aizkraukles novada vidusskolā mācu latviešu valodu un literatūru 5.a un 5.b klasei, un šomēnes man būs aizritējis pirmais mācību gads. Turpinu studēt Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, jābeidz trešais kurss, un tad būs palicis vēl viens mācību gads.
Sākotnēji bija bažas, kā ar visu tikšu galā, šķita, ka jaunībā ir pietiekami daudz spēka, bet tagad, mācību gada beigās, manāms nogurums, jo pēc darba skolā jāpievēršas studiju lekcijām. Lai strādātu un studētu, vajadzīga disciplinētība, laika plānošana. Motivē tas, ka tūlīt būs vasara.
Augstskolā sāku studēt klātienē, pandēmijas laikā notika attālinātās mācības, arī pārbaudījumus kārtojām attālināti. Tagad gatavojos klātienes eksāmeniem jūnijā. Kad sāku strādāt skolā, augstskola radīja iespēju turpināt mācības klātienē, par to esmu pateicīga. Atceros, kā pirmajā kursā kopā ar kursabiedrenēm dienesta viesnīcā gatavojāmies eksāmeniem, vilkām biļetes. Arī tagad būs jāvelk biļetes. Pasniedzēji pēc mums ir noilgojušies, un mēs pēc viņiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.