Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kas jāzina par epitāfijām jeb piemiņas uzrakstiem apbedījuma vietā

“Mazāk ir vairāk” – epitāfijas parasti ir īsas un kodolīgas. Pat ja izmantojat visu kapakmens centru, ir jābūt tikai dažām rindiņām. Epitāfijas sniedz iespēju vien dažos vārdos rezumēt cilvēka dzīvi, piešķirt tai formu un paust patiesas emocijas. Tomēr labākās epitāfijas ir mūžīgas un nav pārlieku sentimentālas, šī iemesla dēļ vienmēr iesakām nogaidīt vismaz gadu pirms epitāfijas izvēles, lai emocijām būtu laiks pierimt un vēlāk nevajadzētu nožēlot savu izvēli. Iedvesmu smelies no literatūras, dziesmu tekstiem un dzejoļiem.

Epitāfiju mērķis

Kapakmens epitāfijā vai kapakmens citātā ir iekļauts personas vārds un datumi. Mērķis ir uzslavēt mirušā cilvēka pazemīgos tikumus vai atgādināt mums par saikni starp dzīvajiem un mirušajiem. Tas var būt mūsu mirstības vai patiesi nemirstības simbols vai atgādinājums. Šī ir ļoti personiska izvēle, kuru nedrīkst ietekmēt citi.

Kā notiek “Granīta pieminekļa” noformēšanas pakalpojumi?

  • Mājas lapā Izvēlies produktus no kataloga un rezervē tos grozā
  • Aizpildi pasūtīšanas veidlapu, norādot savu kontakinformāciju
  • Veic apmaksu pēc pasūtījuma apstiprināšanas

“Granīta piemineklis” nodarbojas ar pieminekļa noformēšana: Skiču un topošā pieminekļa rasējumu izstrādāšanu, gravēšanu ( Vārds, Uzvārds, dzimšanas un miršanas dati, portreti, krusti, zīmējumi un cits), kā arī uzstādīšanu un piegādi. Kapu vietas labiekārtošana: Betona un granīta nožogojumi ( sētiņas), betona un granīta apmales, bruģējam, uzliekam mākslīgu zāli vai akmeņus un veicam rekonstrukciju.

Granīta izstrādājumu uzņēmums “Granīta piemineklis” piedāvātie materiāli ir dabiski un izturīgi, to ķīmiskais sastāvs nesatur kaitīgus piemaisījumus un toksiskos savienojumus. Ieskaties piedāvājumā mūsu mājas lapā www.granita-piemineklis.lv vai zvani 26962446, ieteiksim labāko un izdevīgāko risinājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.