Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kārlis Kuzma: Revidents ar filozofa dvēseli

Kārlis Kuzma (25) pēc Rīgā, Tartu, Amerikā pavadītiem gadiem vislabāk sajutis sevi Aizkrauklē. Varbūt drīzāk, nekā pašam šobrīd šķiet, piepildīsies sapnis par savu māju piepilsētā. Skaistā mērķa labā viņš ikdienā ir bargais zvērināta revidenta palīgs, bet brīvajos brīžos smadzeņu darbu atslogo ar malkas skaldīšanu. Filozofs, sevis izzinātājs, “drūmais” brālis, kā viņu saukusi vecmāmiņa, bet patiesībā jautrs un atvērts visam jaunajam.
— Pastāsti īsumā par sevi!
— Dzimis esmu Rīgā, bet vidusskolas laikā vasaras pavadīju Aizkrauklē un Vecumniekos. Dzimtas īpašums “Apši” ir Aizkraukles pagastā. Pašlaik īrēju dzīvokli pilsētā, Lāčplēša ielā. Lauku māja ir tādā pusrenovācijas stadijā, līdz ar to dzīvot tajā pagaidām nevar. Mācījos Āgenskalna Valsts ģimnāzijā un vienu gadu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. Biju domājis nopietnāk apgūt vācu valodu, vēlāk studēt Vācijā, bet toreiz skolas direktors saslima, skolas līmenis kritās, un aizgāju atpakaļ uz Āgenskalna ģimnāziju. Tēvs strādā SIA “Tilts”, vada remontdarbnīcu. Mamma bauda dzīvi Anglijā. Vecāki izšķīrās, viņa apprecējas ar angli, strādā veco ļaužu aprūpē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.