Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kārļa Ieviņa sapnis — iemūžināt olimpiešus, F1 sacīkšu braucējus un mūzikas festivālus

Kārļa Ieviņa vārds ir sinonīms apzīmējumam fotogrāfs. Viņa talants ir skatīties uz pasauli caur objektīvu, saskatīt īpašos mirkļus un iemūžināt tos. Svētdien aizkrauklietis svinēs 19. dzimšanas dienu. Visa dzīvē vēl tikai priekšā, bet jau apgūt arods, ar ko jaunietis cer saistīt visu turpmāko dzīvi. Nekāds nogurums jubilāru neapstādinās ķert ātrumu, mirkļus un izmantot visas dzīves sniegtās iespējas. Kas zina, kura būs tā īpašā?
— Kā tavās rokās nonāca fotokamera?
— Bērnība pagāja, izmēģinot dažādus vaļaspriekus. Bērnudārza vecumā aktīvi apmeklēju sporta deju nodarbības, piedaloties sacensībās esmu izbraukājis visu Latviju. Sākot mācības skolā, nodarbojos ar ielu vingrošanu. Likās, ka esmu visu apguvis, tādēļ pārtraucu un meklēju jaunu aizraušos. Bija posms, kad aktīvi aizrāvos ar jaunsardzes aktivitātēm, pēc tam nodevos tautas dejām, 2014. gadā ar kolektīvu piedalījāmies Dziesmu un deju svētkos. Aktīvs esmu bijis vienmēr. Viss izmēģinātais ļāvis saprast, kas man patīk. Šobrīd man ir divas kaislības — fotografēt un būt dīdžejam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.