Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Kalna Ziedos” Muzeju nakts aizrit Aizkraukles Mākslas skolas jubilejas zīmē

Šogad Muzeju nakts pasākumam vienotas devīzes nebija, saturs un tēma bija katra rīkotāja brīva izvēle. Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā “Kalna Ziedos” devīze bija: “Muzejs kā vērtība. Atskatāmies pagātnē un dodamies tālāk”. Atskatīšanās pagātnē bija gan muzeja krājuma aplūkošana, gan arī atskats uz mākslas skolas 30 gadu darbību un, sveicēju vēlējumiem izskanot, apņēmību darboties tālāk. Lai arī ik palaikam līņāja, sanākušos tas nebiedēja, bet pasākuma norisei gan patraucēja. Starp apmeklētājiem bija gan tagadējie mākslas skolas audzēkņi, gan absolventi.
“Kalna Ziedos” Muzeju nakts sākās ar radošo darbnīcu, kur krāsu priekam varēja ļauties gan liels, gan mazs. Savas fantāzijas varēja izlikt uz papīra vai arī veidot. Mākslas skolas absolvente Kristiāna Rēze darbojās ķermeņa apgleznošanas darbnīcā. Cita absolvente — tēlniece Inese Valtere — vadīja tēlniecības meistarklasi, Aizkraukles Mākslas skolas skolotāja Laura Kundziņa kopā ar skolas 6. un 7. klases meitenēm vadīja gleznošanas darbnīcu.
Māksla ir pilsētā

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.