Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kādi teritoriju vārti ir piemērotāki jūsu īpašumam?

Kvalitatīvi teritoriju vārti ir viens no galvenajiem īpašuma drošības elementiem. Tie pasargā īpašumu un tā saimniekus no nepiederošām personām, kā arī kalpo kā lielisks kopējās arhitektūras papildinājums. Tādēļ teritoriju vārtu uzstādīšana īpašumā ir tālredzīgs un gudrs solis. Taču, meklējot un izvēloties savam īpašumam piemērotākos vārtus, īpašnieki sastopas ar dilemmu – izvēlēties veramos vai bīdāmos teritoriju vārtus? Katrs no šiem vārtiem sniedz būtiskus ieguvumus, kas vienā vai otrā situācijā var būt piemērotāki. Tāpēc par to, kuri vārti būs piemērotāki jūsu īpašumam, lasiet tālāk rakstā.

Bīdāmie vārti – efektīvai pagalma izmantošanai

Bīdāmie vārti ir laba izvēle mazākiem pagalmiem, kuros katra kvadrātmetra izmantošana ir svarīga. Tā kā bīdāmie vārti veras tikai uz sāniem, tādējādi neradot nepieciešamību pēc papildu vēršanās zonas, tie dod iespēju lietderīgi izmantot zonu arī vārtu priekšā, piemēram, pie vārtiem novietojot automašīnu. Tāpat šie vārti lieliski iederas uz platākām iebrauktuvēm, jo bīdāmos vārtus iespējams pielāgot iebrauktuves platumam. Turklāt, tie būtiski atvieglo pārvietošanos ziemā, jo nav jāpūlas ar sniega tīrīšanu vārtu priekšā. Taču bīdāmie vārti car sagādāt raizes, gadījumos, kad vārtu automātika kādu iemeslu dēļ nedarbojas, jo tie ir daudz grūtāk manuāli atverami.

Veramie vārti – vienkārši atverami arī manuāli

Veramie vārti, savukārt, ir piemērotāki lielākiem pagalmiem, kuros brīvās vietas nodrošināšana vārtu priekšā nesagādā problēmas. Šie vārti ir klasiskāka izvēle, kas, pateicoties savai simetrijai un masīvajai konstrukcijai, lieliski papildina īpašuma arhitektūru. Veramie vārti ir vienkārši un ērti atverami arī manuāli, tādējādi nodrošinot vieglu iekļūšanu īpašumā ikvienam ģimenes loceklim. Ziemā, savukārt, šie vārti sagādā nedaudz vairāk rūpes, nekā bīdāmie vārti, jo veramo vārtu vēršanās zonu nākas atbrīvot no sniega.

Ieguvumi, ko sniedz teritoriju vārtu aprīkošana ar automātiku

Arvien vairāk īpašumu saimnieku savus teritoriju vārtus izvēlas aprīkot ar automātisko vēršanās sistēmu, jo tā nodrošina augstāku drošības līmeni, kā arī ikdienas ērtības. Turklāt, ar vārtu automātiku iespējams aprīkot kā bīdāmos, tā arī veramos vārtus. Lūk, ieguvumi, ko sniedz vārtu aprīkošana ar automātiku.

  • Iespēja atvērt tikai piederošām personām

Teritoriju vārti, kas aprīkoti ar automātiku, nodrošina augstāku īpašuma drošības līmeni, jo teritorijā iespējams iekļūt tikai personām, kurām īpašnieks ir piešķīris vārtu kontroles mehānismu. Zagļu acīs, savukārt, tas īpašumu padara daudz nepievilcīgāku.

  • Ērta attālinātā kontrole

Vārtu automātika sniedz iespēju tos aprīkot ar kādu no tālvadības mehānismiem, kas būtiski atvieglo ikdienas pārvietošanos, jo ietaupa laiku, kā arī nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, lai vārtus atvērtu manuāli. Vārtu kontrolei var izvēlēties tālvadības pulti, PIN kodu, aplikāciju, kodu atslēgu vai kādu citu mehānismu.

  • Lielāka personiskā drošība un ērtības

Tā kā, lai atvērtu vārtus, nav vajadzības izkāpt no automašīnas, tas nozīmē lielāku personisko drošību. Īpaši nozīmīgi tas ir nakts stundās. Turklāt, attālinātā vārtu vadība noderēs arī sliktos laikapstākļos, kad, neizkāpjot no auto, varēsiet veiksmīgi iekļūt īpašuma teritorijā.

Kur iegādāties kvalitatīvus teritoriju vārtus?

Augstas kvalitātes teritoriju vārtus, kā arī vārtu automātikas iespējams iegādāties pie pašmāju uzņēmuma “RIPO International”. Uzņēmuma produktu klāstā ir no labākajiem izejmateriāliem ražotas ar automātiku aprīkotas konstrukcijas. “RIPO International” rūpējas par individuālu pieeju katram klientiem un veic teritoriju vārtu konstrukciju ierīkošanu atbilstoši to vajadzībām un vēlmēm.

Vairāk par teritoriju vārtiem varat uzzināt mājaslapā ripointernational.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.