Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kā izvēlēties vispiemērotāko iebūvētā skapja apdari?

Iebūvējamie skapji ļauj pat nelielos dzīvokļos izmantot maksimāli visu pieejamo vietu drēbju, kurpju un citu mantu glabāšanai labāk nekā brīvstāvošs vai stūra skapis, jo skapis tiek izbūvēts no sienas līdz sienai visā telpas augstumā. Visbiežāk iebūvējamais skapis tiek izgatavots pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā konkrētās telpas izmērus un prasības gan stiprinājumu funkcionalitātei, gan skapja ārējas plaknes iederībai telpas kopējā interjerā.

Kas jāņem vērā izvēloties skapja krāsu un materiālu?

Iebūvēts drēbju skapis ar savām bīdāmajām vai veramajām vērtnēm veido lielu un vizuāli pamanāmu krāsas laukumu telpā, ar kura palīdzību telpu var vizuāli palielināt vai gluži otrādi sašaurināt, ja tas ir nepieciešams mājīgākas atmosfēras sasniegšanai telpā. Tādēļ, izvēloties vērtņu materiālu un krāsu, pirmais solis ir saprast, vai skapja vērtnēm ir vizuāli jāsaplūst ar apkārtējo telpu vai ir jākļūst par telpas akcentu.

Gaišas plaknes, vērtnes ar spoguļa virsmu un glancētas pasteļkrāsas virsmas ar gaismas atspīdumiem palīdz tumšas telpas padarīt gaišākas un saulainākas, bet šauras telpas – plašākas. Savukārt, spilgtas un piesātinātas krāsas kļūst par telpas galveno akcentu, kas piesaista uzmanību, nomaskējot telpas proporcijas nepilnības. Taču, neapdomīgi izmantojot pārāk tumšas krāsas, jau tā mazas telpas šķitīs vēl mazākas un saspiestākas.

Kādi materiāli tiek izmantoti skapju vērtnēm?

Nākošais solis skapja bīdāmo vērtņu izvēlē ir lietošanas intensitātei piemērotu materiālu piemeklēšana. Būtiski ir ņemt vērā arī to kopšanas un tīrīšanas vieglumu.

Iebūvēto skapju vērtnes visbiežāk tiek izgatavotas no lamināta vai finiera, taču ir pieejami arī citi materiāli. No lamināta izgatavotas skapja vērtnes ir vieglas un piedāvā lielu krāsu un faktūru daudzveidību no ļoti spīdīgas līdz matētai. Lai arī laminātu ir viegli kopt, šis materiāls ir diezgan trausls un to ir viegli saskrāpēt. Tādēļ lamināts nav tik ilglaicīgs materiāls kā finieris, kas telpa piešķir eleganci un dabiska koka silto sajūtu. 

Mēbeļu salons “4 istabas” savā produktu un pakalpojumu klāstā piedāvā ne tikai iegādāties jau gatavus skapjus ar bīdāmām vai veramām vērtnēm, bet arī iespēju pasūtīt iebūvējamā skapja izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma, lai iegūtu telpai visatbilstošāko risinājumu.

Ja Jums ir jāizplāno virtuves dizains, arī šeit “4 istabas” var palīdzēt, jo katalogā ir pieejamas daudzas jau gatavas virtuves, gan arī pastāv iespēja pasūtīt individuālas virtuves mēbeles.

Nav svarīgi vai Jums nepieciešami skapji, virtuves iekārtas vai gatavas mīkstās mēbeles apskatiet piedāvājumu www.4istabas.lv!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.