Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Joprojām naudai ir izšķiroša vērtība

Beidzot klāt pavasaris, un politika ir tēma, par kuru domāt gribas vismazāk. Labāk baudīt dabu, apēst kādu saldu liepu pumpuru un gatavoties zāles pļaušanai. Tā negantniece jau izstiepusies tik gara. Turklāt otrdiena atnāca ar karstāko 9. aprīli klimata novērojumu vēsturē Latvijā. Augstākā temperatūra — plus 26,2 grādi — fiksēta Daugavpilī. Kādā TV sižetā Baiba Sipeniece teica — daba mums parādīja demoversiju tam, kāds varētu būt pavasaris. Pēc tam atkal atgriezās aukstums.
Kaut kas no ziņu lentēm, kolēģu diskusijām radio tomēr pazibēja manā uzmanības lokā. Eiropas Parlaments neņēmis vērā Latvijas ieteikumus atņemt Andrim Amerikam un Nilam Ušakovam deputātu imunitāti. Mēs te, Latvijā, zinām, kas ir šie abi kungi, ka viņus apsūdz kukuļošanā, naudas izšķērdēšanā, bet Eiroparlaments, tā teikt, vērā ņem tikai pierādījumus, un tie savukārt izrādījušies nepārliecinoši. Latvijas Ģenerālprokuratūra saka — mēs viņus tiesāsim, bet Eiroparlamentā ievēlētie uz pieciem gadiem kļūst par tādiem kā svētajiem, neaizskaramajiem. Atliek gaidīt nākamās vēlēšanas, kas, par laimi, būs drīz, kad šiem vīriem beigsies deputātu pilnvaras. Pavīd runas par to, ka Nilu Ušakovu varētu ievēlēt atkārtoti. Ameriks šajās vēlēšanās nepiedalīsies. Kādā žurnālistu diskusijā dzirdēju repliku par to, ka lēmēji Eiroparlamentā bija cilvēki, kas lojāli politiskajiem spēkiem, kurus pārstāv Ušakovs un Ameriks. “Draugu būšana” augstākajā līmenī.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.