Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jolantai Vāverei-Grigorovičai no Aizkraukles pagasta patīk mazpilsētas nesteidzīgais ritms

Jolantai Vāverei-Grigorovičai no Aizkraukles pagasta dzīves jubileja ir skaistā laikā — pašā vasaras viducī. Kas visvairāk viņu iepriecina svētkos? Aizkraukliete atzīst, ka ziedi, un arvien vairāk viņa novērtē tuvāko uzmanību, nevis dāvanas.
Atgriežas ar prieku
Jolanta dzimusi un augusi Aizkrauklē, bet pēc mācībām vidusskolā studēja un desmit gadus strādāja Rīgā. Viņa apguvusi muitas zinības. Jolanta atzīst, ka grūti bija izlemt, ko vēlas apgūt, un palīdzēja draugu padoms. Ar šo izvēli viņa bija apmierināta, un arī darbs uzņēmumā galvaspilsētā patika. Dzīve tomēr viņu atveda atpakaļ uz Aizkraukli.
— Brīvdienās, braucot pie vecākiem un pavadot laiku ar draudzenēm, iepazinos ar vīru Gintu, kurš bija no Viesītes, bet strādāja Aizkrauklē. Kad apprecējāmies, Rīgā vairs neatgriezos un noteikti to nenožēloju. Sākumā gan bija jāpierod pie cita ritma, jo Rīgā tas bija ļoti steidzīgs. Aizkrauklē man sākumā arī šķita, ka visu laiku kaut kur jāsteidzas, bet pamazām aprimu. Te ir labi, — saka Jolanta.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.