Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jolanta Sirmā savos darbos ieliek savas izjūtas

Par pļaviņieti Jolantu Sirmo “Staburagā” esmu rakstījusi saistībā ar viņas darbošanos mākslā. Tagad tiekamies pēc viņas dzīves jubilejas. Laiks pirms tās un domas nākotnē gan joprojām Jolantai ir vienīgi par krāsu pasauli.
Kad runājamies, abas esam pārsteigtas, ka jau pagājuši divi gadi, kopš Jolanta atklāja savu studiju Pļaviņās. Tās telpas viņa gan apdzīvoja kādu laiku iepriekš, lai radītu, veidotu savu darba vidi, varētu to parādīt citiem un uzņemt studijā viesus. Jolanta tāda ir — ja dara, tad no visas sirds, un tikai tad, kad pati apmierināta ar rezultātu, ieceri laiž tautās. Tā tas bija ar viņas veidoto latvju rakstu dizaina sēriju “Veltījums Latvijai”, kas redzami uz krūzītēm un svecēm, floristikas darbiem un studiju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.