Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nedēļas nogalē Jēkabpils novadā notiks militārās mācības

No 23. līdz 24. martam Jēkabpils novada Kūku pagasta teritorijā norisināsies Zemessardzes 3. Latgales brigādes 56. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargu plānveida militārās mācības. Mācību mērķis ir uzturēt un pilnveidot zemessargu kaujas prasmes un iemaņas Zemessardzes vienību atbildības teritoriju aizsardzībai. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan arī tumšajā laikā, lai trenētu spēju veikt uzdevumus dažādos apstākļos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Militārās mācības notiks ar Jēkabpils novada pašvaldību, juridiskām un privātām personām saskaņotās teritorijās. Aicinām iepazīties ar informāciju par iespējām dienēt Zemessardzē tīmekļvietnes www.klustikaravirs.lv sadaļā dienests Zemessardzē. Plašāku informāciju par dienestu var iegūt, zvanot uz tālruņa numuru 1811 vai rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā Jēkabpils novada Kūku pagasta teritorijā pārvietosies militārā tehnika, karavīri un zemessargi ar strēlnieku ieročiem. Mācību uzdevumu veikšanai, tiks izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību norises vietas pēc mācībām nepieciešamības gadījumā tiks sakoptas.

Pateicamies iedzīvotājiem par atbalstu Latvijas aizsardzības stiprināšanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.