Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jēkabpilī darbu atsāks skolas un bērnudārzi

Jēkabpils plūdos. Foto no “Staburaga” arhīva.

Šodien Jēkabpilī darbu atsāks skolas un bērnudārzi, kuri vairākas dienas bija slēgti plūdu dēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektora Ulda Skreivera izdoto rīkojumu, lai netiktu apdraudēta skolēnu veselība un drošība, plūdu dēļ līdz 18.janvārim ieskaitot mācības nenotika Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, Jēkabpils 2.vidusskolā, Jēkabpils 3.vidusskolā, Ābeļu pamatskolā, Krustpils pamatskolā, Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā, Jēkabpils Mākslas skolā, Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolā, Jēkabpils Sporta skolā, Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, kā arī pirmsskolas izglītības iestādēs “Auseklītis”, “Kāpēcītis” un “Zvaigznītes” filiālē Jaunajā ielā 43.

Savukārt pirmsskolas izglītības iestādēs “Zvaniņš”, “Zvaigznīte” Meža ielā 12 un “Bērziņš” mācību process notika. Jēkabpils Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Sarmīte Safronova skaidroja, ka slēgti tie bērnudārzi, kuri atrodas vistuvāk Daugavai. Trīs pārējie pilsētas bērnudārzi strādāja, un tajos uzņēma bērnus arī no slēgtajiem bērnudārziem.

Sestdien plkst.21.50 ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils bija sasniedzis 8,81 metrus virs novērojumu stacijas nulles punkta. Pašlaik ūdens līmenis Jēkabpilī ir krities un vairs nesasniedz oranžā brīdinājuma kritēriju, kas ir 6,6 metri.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.