Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgaviete Olga Laskovska: “Man ir dota viena dzīve. Kamēr Dievs man to atvēl — jāizmanto!”

Savulaik Olga ļoti gribējusi kļūt par frizieri. Jubilāres mamma prata meitu atrunāt —kas tad tas par darbu. Padomju gados meitene gāja skolā. Viens skolotājs, otrs, trešais sāka meiteni virzīt uz skatuvi, lai kļūst par dziedātāju. “Es tā domāju un domāju. Kā tad man gāja, par dziedāšanu man lika pieci ar krustu, par nošu diktātu — divi ar trīs mīnusiem. Trīs skolotāji sacīja, ka man esot dotības uz dziedāšanu. Es tikai domāju, kam labu ar to dziedāšanu izdarīšu? Kam tā dziedāšana pie viena gala, kam otra. Izlēmu mācīties kaut ko tādu, ar ko es katrā laikā kādam varu palīdzēt,” stāsta Olgas kundze, kas izlēma profesionālo karjeru saistīt ar medicīnu, izmācoties par medmāsu. Medicīnas skolas laikā jubilāre nonāca starp diviem dzirnakmeņiem. “Mamma un paps uzstāja, ka vajag iesvētīties. Zināju, ja to izdarīšu — no skolas kā korķis izlidošu! Piedevām skolā bija daudz skaistu puišu, sākās randiņu laiks. Kā es pati smejos, tas randiņu grafiks sagāja dēlī, sajaucu tikšanos, un viss izputēja. Pārstāju skraidīt uz tikšanos un sāku no sirds mācīties. Padevās tik labi, ka man maksāja stipendiju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.