Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgaviete Laura Bērzkalne nepieciešamību pārvērš aksesuāru līnijā

Mazpilsētas meitene, kura redzējusi pasaules spozmi un dažādību, kas nevis aizvilinājis viņu prom, bet licis citām acīm skatīt dzimtenes skaistumu. Šīs nedēļas jubilāres godā ir jaunjelgaviete Laura Bērzkalne. Skolotāja ar mākslinieces gēnu, kas realizē sevi abos virzienos.
Lauras dzimtā pilsēta ir Jaunjelgava. Viņu var pielīdzināt Daugavas rāmajiem ūdeņiem un sapņainajiem saulrietiem — meitene ar “odziņu”. Bērnībā jubilāre bija mierīga un rāma, bet tajā pašā laikā apveltīta ar zinātkāri — dažreiz sanāca pārlīst pāri kādai sētai, ko īsti nedrīkstētu darīt.
Pēc Jaunjelgavas vidusskolas absolvēšanas jubilāre Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā izmācījās par izglītības darba vadītāju un angļu valodas skolotāju. Laura stāsta, ka šī izvēle bijusi savā ziņā nejauša, taču pravietiska — ne dienu lēmumu nav nācies nožēlot. Sākotnēji jauniete domāja profesionālo karjeru saistīt ar mākslu, jo bija mācījusies mākslas skolā un radoša ķimerēšanās gan padevās, gan sagādāja prieku. Klasesbiedrenes mamma saskatīja jubilārē ko tādu, ko viņa pati vēl neapzinājās — perspektīvas darbā ar bērniem —, un ieteica pieteikties pedagoģijas studijām. “Acīmredzot no likteņa neizbēgt. Pedagoģijas nozarē pagājuši jau vairāk nekā desmit gadi, un man joprojām patīk!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.