Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunjelgavā darbojas zupas virtuve

foto no “Staburaga” arhīva

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šajā ziemas sezonā trūcīgajām personām Jaunjelgavā un Daudzesē ir iespēja tikt pie vismaz vienas kārtīgas un siltas maltītes dienā — darbojas zupas virtuve. Ar pirmdienu, 10. oktobri, maltīti izsniedz Jaunjelgavā, mazliet vēlāk izsniegs Daudzesē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pieteiktos pakalpojumam, trūcīgajām personām vajadzēja ar iesniegumu vērsties sociālajā dienestā. Jaunjelgavā nepieciešamību pēc zupas virtuves maltītes izrādīja 30 personas, Daudzesē — 12.

Daudzesē zupas virtuves darbība kavēsies saistībā ar atbildīgās personas attaisnotu prombūtni. Jauna darbinieka šobrīd nav, sociālā dienesta pārstāvji jautājumu risina.

Pēc administratīvi teritoriālās reformas bija bažas, vai šis sociālā dienesta atbalsts konkrētā apdzīvotajā vietā turpmāk tiks nodrošināts. Edvarts Pāvulēns, Aizkraukles Sociālā dienesta vadītājs, skaidro, ka saistošajos noteikumos šis pakalpojums ir paredzēts un vēsturiski tas šajās vietās bija pieejams.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunjelgavā trūcīgās personas silto pusdienu piedāvājumu varēs saņemt līdz maijam Sarkanā Krusta telpās, līdzi ņemot pārtikas uzglabāšanas konteineru.

Zupas virtuves darbības nodrošināšana abās vietās sociālajam dienestam mēnesī izmaksās aptuveni 300 eiro. Principā šo summu veido produktu izmaksas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.