Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunietim šodien būt ir aizraujoši, jo paveras ļoti plašas iespējas

Jautājums “Vai viegli būt jaunietim?” ir diezgan sarežģīts. Ir vairāki aspekti, ar ko jaunietim nākas saskarties, piemēram, iekļaušanās skolas vidē un sabiedrībā kopumā, sevis izzināšana, saskarsme ar citiem cilvēkiem, atbilžu meklēšana uz daudz dažādiem jautājumiem, īpaši uz “par ko es vēlos kļūt?”. Vēlos pieķerties sev tuvai tēmai — iespējas jauniešiem. Pati esmu izmantojusi iespēju attīstīt sevi kā personību caur brīvprātīgo darbu, darbošanos Aizkraukles novada Jauniešu domē, skolēnu pašpārvaldē, dažādos projektos un pasākumos. Varbūt kādam tas izklausās daudz, bet patiesībā tā ir maza daļa no visām pieejamajām iespējām mūsdienās. Katrs jauns projekts, pasākums un iespēja ir devusi ne tikai pieredzi, bet arī neaizmirstamas atmiņas un iespēju reflektēt to, kā sevi pasniedzu. Nenoliedzami, arī celta tiek pārliecība par saviem spēkiem un potenciālu. Vēlos teikt — mūsdienās jaunietim ir viegli atrast sev interesējošu nodarbi, kurā sevi attīstīt un iepazīt, jo piedāvājumu klāsts tik tiešām ir plašs. Tā ir viena no priekšrocībām, kuru novērtētu mūsu vecāki viņu jaunībā. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.