Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jaunajā veloparkā aizliegts būt!

Lai gan jaunais veloparks Aizkrauklē vēl nav pabeigts, būvobjektā pulcējas bērni. Uz redakciju zvanīja kāda zēna māte, kas ir sašutusi par tur notiekošo — vai kāds uzrauga kārtību?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zvanītāja stāsta, ka veloparkā notiek visatļautība. Lielākie bērni dara pāri mazākajiem braucējiem, triecas virsū un grūsta. Sieviete interesējas, vai kāds uzrauga veloparkā notiekošo? Varbūt ir uzstādītas novērošanas kameras? Cita mamma zināja teikt, ka būvprojekta strādnieki paši ir atļāvuši bērniem iemēģināt jauno veloparku.

Multifunkcionālo veloparku laukumā pretī Aizkraukles novada vidusskolai sākotnēji ekspluatācijā bija plānots nodot septembrī, taču tā atvēršana notiks vien nākammēnes.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Kaspars Sniedzītis atgādina, ka jauno veloparku nedrīkst izmantot! “Veloparks ir norobežots, tāpat uzstādītas brīdinājuma zīmes, ka objektā nedrīkst būt. Tā ir vecāku un bērnu atbildība, aicinām ievērot noteikumus,” skaidro Kaspars Sniedzītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izpilddirektora vietnieks stāsta, ka, iespējams, nākotnē veloparkā tiks uzstādītas novērošanas kameras, taču fiziska uzraudzīšana klātienē nenotiks.

Pašvaldības policija veic reidus, lai kontrolētu situāciju. Par konkrētajiem pārkāpumiem — veloparka izmantošanu, kamēr tas vēl nav nodots ekspluatācijā, varētu sastādīt administratīvā pārkāpuma protokolu, taču tas nav pašvaldības mērķis, tādēļ iedzīvotāji ir aicināti ievērot noteikumus. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.