Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jau ceturtdaļgadsimtu iepriecina skatītājus. Mazzalves amatierteātris “Tradare” svin 25 gadu jubileju.

Mazzalves amatierteātra “Tradare” aktieri sveic savu režisori Silviju Lisovsku teātra jubilejā. Gunas Baltaces foto.

Mazzalves amatierteātris “Tradare” aicināja teātrmīļus, esošos un bijušos teātra spēlētājus, lai kopā svinētu 25 gadu jubileju režisores Silvijas Lisovskas vadītajam kolektīvam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

14. janvāra pēcpusdienā Ērberģes muižas zālē pulcējās gan vecāki, gan jaunāki īpašos zaļos T krekliņos tērpti cilvēki. Uzraksti uz krekliņiem liecināja, ka tie ir tradarieši.

Kuplā pulkā pie kafijas tases tika ritināts atmiņu kamols par “Tradares” iestudējumiem, skatītāju smieklu un skaļu aplausu pavadīti, tika izspēlēti spilgtākie fragmenti no mazzalviešu izrādēm pēdējo piecu gadu laikā. “Tradare” iepriecinājusi skatītājus ne tikai Mazzalvē, bet arī apkārtējos pagastos un novados — Sproģos, Pilskalnē, Lonē, Stelpē, Bārbelē, Rubeņos un citur, tradarieši uzstājušies arī Rīgā. Mazzalvieši teātri spēlējuši arī kopā ar profesionāliem aktieriem, piemēram, Lāsmu Kugrēnu.

Atmiņās par teātra spēlēšanu dalījās arī pasākuma goda viesi — amatierteātra vecmeistari Arnolds un Alla Upesjuri, Dzintra Ciniņa, Jautrīte un Boriss Dobrjas, Elmārs Vectirāns. Par kultūras dzīves norisēm pirms 40 gadiem atcerējās tā laika kultūras darbiniece Rasma Drevinska, kura priecājās par mazzalviešu aktīvo kultūras dzīvi šodien.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tradarieši sirsnīgi sveica savu režisori. Sumināt Silviju Lisovsku un “Tradari” bija ieradušies arī Mazzalves saieta nama brīvā stila deju kopa “Mozaīka”, vokālais ansamblis “Mazzalve” un pagasta pakalpojumu centra vadītāja.

Vērienīgi un sirsnīgi tika nosvinēta “Tradares” ceturtdaļgadsimtu ilgā aktīvā darbošanās — katru gadu tiek iestudēta vismaz viena izrāde, ir gandrīz divi desmiti dažādu uzstāšanos ik gadu.

Lai arī turpmāk lieliskajai režisorei Silvijai Lisovskai izturība un daudz gandarījuma brīžu! Lai “Tradarei” radošas veiksmes un daudz skaļu skatītāju aplausu! 

Žanna Miezīte, Mazzalves saieta nama vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.