Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jāspēj plānot savs darbs un tad mājasdarbi grūtības nesagādās

Portālā Manabalss.lv tiek vākti paraksti iniciatīvai par mājasdarbu atcelšanu skolēniem uz pirmdienu. Iniciatīvas autore uzskata, ka brīvais laiks ir nepieciešams ne tikai skolēniem, bet arī viņu vecākiem un pedagogiem, jo esošajā izglītības sistēmā visi ir noslogoti.
ILZE IELEJA,
A. Upīša Skrīveru vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā
— Esmu par mājasdarbu atcelšanu brīvdienās, jo tas ir laiks, ko bērni pavada ar ģimeni. Izņēmumi varētu būt gadījumos, ja, piemēram, skolotājs mājasdarbu ir uzdevis ceturtdien un tas jāiesniedz pirmdien. Skolēnam jāspēj plānot savus darbus, ja mājasdarbu izpilda laikus, tad tiem nevajadzētu ietekmēt brīvdienu plānus.
Grūti spriest, vai mājasdarbu apjoms ir liels un apgrūtinošs. Slodze dažādos mācību priekšmetos ir atšķirīga. Darbus mājās nevajadzētu uzdot arī skolēnu brīvlaikos. Liela daļa ģimeņu šajā laikā plāno ceļojumus. Ja tas ir brīvlaiks, tad tam tādam arī vajadzētu būt — atpūtai, kuras laikā uz

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.