Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Japānis ar Latviju sirdī. Masaki Nakagava vēlas ar latviešiem sarunāties latviešu valodā

Japāņa Masaki Nakagavas vārds Latvijā daudziem nav svešs, jo viņš ir puisis, kurš mīl Latviju, mūsu kultūru, mūziku un tradīcijas, un viens no viņa sapņiem ir reiz dzīvot šajā zemē. Masaki labi zināms kā komponists un dziedātājs, kurš aizkustina klausītājus, dziedot latviešu dziesmas. Zvaigznes dienā Masaki dziedāja Ērberģes muižā, kur koncerts izvērtās sirsnīgā sadziedāšanās pasākumā. Pēc koncerta Masaki sniedza nelielu interviju laikrakstam “Staburags”.
Masaki jau divus gadus apgūst latviešu valodu, taču, lai mūsu saruna ritētu raitāk, mums palīdzēja viņa draudzene Arta. Bija interesanti vērot, kā, skaidrojot manus jautājumus un precizējot Masaki atbildes, viņi sarunājās trijās valodās vienlaikus —latviešu, angļu un japāņu, arī uz maniem jautājumiem Masaki brīžiem atbildēja latviski, brīžiem — angļu valodā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.