Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Japāņa Masaki Nakagavas koncerts Ērberģes muižā izvēršas par skanīgu sadziedāšanos

Agitas Grīnvaldes-Irukas foto.

Pirmo reizi Ērberģes muižā notika koncerts ar ārzemju mūziķa piedalīšanos. Zvaigznes dienā tur muzicēja japānis Masaki Nakagava, kurš no visas sirds ir iemīlējis Latviju, mācās latviešu valodu un dzied gan latviešu, gan savā dzimtajā japāņu valodā. Pirms koncerta Masaki sagaidīja muižas barons ar savu baronesi, un par lielu pārsteigumu viesim sveicienu bija sagatavojis japāņu valodā. Tosts par godu tālajam viesim gan izskanēja latviski, taču saprast to Masaki palīdzēja viņa draudzene Arta un viņas ģimene, kas kopā ar mūziķi viesojās Ērberģē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ar pirmajām dziesmām Masaki aicināja publiku dziedāt kopā ar viņu un klausītāji ar lielāko prieku arī atsaucās. Līdz ar to koncerts izvērtās par skaistu sadziedāšanās pasākumu. “Pie Dieviņa gari galdi”, “Es zinu, ka mēs kādreiz satiksimies”, “Tie ir vārdi no manas tautas”, “Uzsniga sniedziņš balts” un citas tautā mīļas un zināmas dziesmas izskanēja ārkārtīgi sirsnīgi, un publika nebija gatava dziedātāju laist prom no skatuves, lūdzot nodziedāt vēl kādu dziesmu. Pēc koncerta Masaki, kurš “Staburagam” sniedza interviju”, atzina, ka viņam bijis ārkārtīgi liels prieks dziedāt kopā. Savukārt skatītāji atzina, ka sen nav bijuši tik sirsnīgā pasākumā. Izskanot pēdējai dziesmai pie skatuves veidojās rinda, jo daudzi vēlējās pateikties par emocionālo baudījumu un nofotografēties ar viesi.

Interviju ar puisi no Japānas, kurš mīlestībā uz Latviju kļuvis par spēcīgu tiltu starp šīm abām tālajām valstīm, lasiet 20. janvāra laikrakstā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.