Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Janvāra beigās likvidēs Mazzalves pagasta Ērberģes pasta nodaļu

2020. gada septembrī Ērberģes pasta nodaļas izremontēto telpu atklāšana. Foto no “Staburaga” arhīva

Uzņēmums “Latvijas Pasts” vēsta, ka 24. janvāra Ērberģes iedzīvotāji pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Citiem vārdiem sakot – pasta nodaļu Ērberģē slēgs. Mazzalves pagasta pakalpojuma centra vadītāja Zeltīte Odiņa saka, ka tā ir skumja ziņa. Līdz šim pasta nodaļa šeit strādāja katru darba dienu. Iedzīvotājiem, kuriem ir konts Pasta norēķinu sistēmā, saīsināti PNS, tagad skaidru naudu no šī konta varēs izņemt piesakot pastnieces vizīti mājās, un par to būs jāmaksā 8 eiro. Tā kā Ērberģē nav bankomāta skaidras naudas noņemšanai, pie naudas var tik šādi, vai aizbraucot uz Neretu. Savukārt par skaidras naudas noņemšanu bankomātā ar PNS karti jāmaksā 2 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zeltīta Odiņa piebilst, ka pasta nodaļa bija arī kā mazs universālveikals, kurā vietēji varēja ne tikai veikt pasta darījumus, bet iegādāties sēklas, kancelejas un saimniecības preces. Jāpiebilst, ka Ērberģē nav neviena pakomāta.

Tālāk “Latvijas Pasts” preses relīze:

No 2024. gada 24. janvāra Ērberģes pagasta iedzīvotāji Latvijas Pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt katru darbdienu, sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. Pastnieka vizīte ir bez maksas. Pasta pakalpojumus bez iepriekšēja pieteikuma Ērberģes iedzīvotāji varēs saņemt arī Neretas pasta nodaļā, kas atrodas Pētera Lodziņa ielā 2, Neretā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Transformējot Latvijas Pasta darbību uz mūsdienīgu un ilgtspējīgu, kā arī pielāgojot to reālām klientu vajadzībām, Ērberģes iedzīvotāji turpmāk pasta pakalpojumus saņems ekonomiski saimnieciskā un klientiem īpaši draudzīgā veidā – dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pasta pakalpojumus varēs saņemt arī Neretas pasta nodaļā.

Pastnieka sniegtie pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā ir izdevīgi, droši un ērti, jo pastnieks klienta dzīvesvietā sniedz tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā u.c.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, Ērberģes iedzīvotāji var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001. Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumus var saņemt arī Neretas nodaļā. Vēl ērtākai sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai klienti aicināti izmantot arī Aizkraukles novadā, izvietotos Latvijas Pasta pakomātus, kas atrodas Aizkrauklē, Spīdolas ielā 17, Pļaviņās, Odzienas ielā 2 un Koknesē, Lāčplēša ielā 5.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ērberģes iedzīvotājiem, kuri izmanto PNS pakalpojumu, Latvijas Pasts piedāvā arī VISA maksājumu debetkartes priekšrocības. Ar šo karti, kas ir saistīta ar PNS kontu, var norēķināties tirdzniecības vietās un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu gan pasta nodaļās, gan jebkurā bankomātā.

Ērberģes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām tiek informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot no šā gada 3. janvāra. Jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem klienti aicināti sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru – tālrunis 67008001 vai 27008001; e-pasta adrese: info@pasts.lv.

Latvijas Pasta stratēģiskās pārmaiņas ietver gan efektīvu un kvalitatīvu pakalpojumu ieviešanu, gan uzlabojumus sūtījumu piegādēs un klientu apkalpošanā. Saskaņā ar klientu paradumiem, konkrētas apdzīvotas teritorijas iedzīvotāju skaitu, pasta pakalpojumu izmantošanas apjomu un saimnieciskās darbības rezultātiem, pasta pakalpojumi tiek sniegti pasta nodaļās, pasta pakalpojumu sniegšanas vietās vai ar pastnieka starpniecību klienta dzīvesvietā.

PNS kartes un norēķinu aplikācijas tarifi:

Raksts no arhīva par Ērberģes pasta nodaļu: https://arhivs.staburags.lv/raksts/169800

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.