Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jāņu balles 23. jūnijā lielu atsaucību negūst

No novada iedzīvotājiem dzirdēti pārmetumi par to, ka 23. jūnija vakarā netiek rīkoti svētku pasākumi. Vai Jāņu un Līgo dienas balles novadā vajadzētu rīkot koncentrēti, pāris vietās, vai tomēr labāk, ja tās notiek teju katrā pagastā? Pasākumiem jānotiek 23. jūnijā, iepriekš vai pēc šī datuma?
IVETA LOČMELE,
Staburaga pagasta bibliotekāre
— Cilvēki un viņu vēlmes ir dažādas. Pagājušajā gadā Jāņus Staburagā svinējām 24. jūnijā. Ar jauniestudētu lugu un balli. Dienu iepriekš pagastā šos svētkus svin savās ģimenēs. Agrāk gan 23. jūnijā rīkoja ballīti, bet pārāk daudz uz to neatnāca. Maz ticams, ka no Staburaga pagasta iedzīvotāji brauktu uz Aizkraukli. Ja vien tur būtu pasākums ar kāda Latvijā labi zināma mākslinieka piedalīšanos. Tad gan brauktu. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.