Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Jānis Brokāns: Jāiedzīvina sociāli atbildīgas politikas princips

Zemgales vēlēšanu apgabalā no Aizkraukles novada “Konservatīvo” partiju pārstāv kandidāts Jānis Brokāns. Dzimis 1969. gadā. 2005. gadā absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitāti un ieguvis sociālo zinātņu bakalaura grādu. Pirms tam mācījies Rīgas Tirdzniecības tehnikumā, kuru kā jurists absolvējis 1992. gadā. Savukārt 1988. gadā Ogres pilsētas 32. profesionāli tehniskajā vidusskolā mācījies par plaša profila mehanizatoru, remontatslēdznieku. Šobrīd Jānis Brokāns ir SIA “Vidzemes koka mājas” valdes loceklis, kā arī darbojas biedrībā “Varam un daram”. No nekustamā īpašuma kandidātam ir divi dzīvokļi Skrīveru pagastā, kā arī zeme un būve. Savulaik bijis Skrīveru novada domes deputāts.
- Ar kādu mērķi kandidējat vēlēšanās?
- Mans mērķis ir iekļūt Saeimā un kā Saeimas deputātam aktualizēt jautājumus, kas ir svarīgi man personīgi un kas ir svarīgi cilvēkiem manā novadā. Pilnībā atbalstu mūsu partijas redzējumu, ka turpmākajos gados Latvijā ir jāiedzīvina sociāli atbildīgas politikas princips, mazinot nevienlīdzību, tajā pašā laikā nodrošinot atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai – īpaši reģionos, tādējādi mazinot reģionu nevienlīdzību.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.