Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ja dari no sirds — viss notiek

Pavasaris šogad sācies ļoti agri, kokiem lapiņas saplauka strauji, marta beigās jau izbaudīts vasaras karstums, bet ziema tomēr vēl tur “aiz astes”. Pavisam drīz gan sāksies zemes apstrādes darbi, un no agra rīta līdz pat vēlam vakaram esam lauku sētā. Pie mums Iršos to parasti var darīt divas nedēļas vēlāk nekā Zemgales līdzenumos, jo esam Vidzemes augstienes pakājē.
Ja ziemā satraucāmies par kailsalu un iespējamajiem zaudējumiem, tad tagad var uzelpot, jo ziemāji pārziemojuši labi un arī smiltsērkšķu laukā “dāmas” jau ar skaistām lapiņām, bet vīrišķie krūmi ar raženiem čiekuriem. Pavasarī darba daudz, izgriežot zarus smiltsērkšķiem, kas lielākoties būtu neizdzīvojuši pagājušās vasaras sausuma ietekmē. Ķersimies klāt arī krūmu mēslošanai un kaļķošanai, lai rudenī sagaidītu bagātīgu ražu. Darbojamies apkārtnes sakopšanā un labiekārtošanā. Katrs stūrītis gaida savu kārtu, un īpaši vēlamies uzlabot mūsu Smiltsērkšķu namiņa apkārtni, ierīkojot jaunas atpūtas vietas, šūpoles, ugunskura vietu, radot skaistu vidi sev un mūsu viesiem. Turpinās arī terases labiekārtošana, lai viesi var baudīt lauku idilli, zvilnot atpūtas krēslos.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.