Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ja būs bites, būsim arī mēs

Jāatbalsta zaļais dzīvesveids
Saeimas vēlēšanām pagājušajā nedēļā bija pieteikušies 13 politiskie spēki, bet pavisam varētu būt ap 20 sarakstu. Lēmumu, par ko balsošu, droši vien pieņemšu vēlāk, kad visi televīzijā un radio būs jau papļāpājuši un izteikuši savas labās domas. Nojauta man ir. Neesmu par populistiem un tiem, kas rīt uz pusdienlaiku sola debesmannu. Domāju, ka septiņas partijas Saeimā ir par daudz — šodien redzam, kādas nekārtības, nesaskaņas rada šī partiju daudzveidība, katrs deķi velk uz savu pusi. Politiķiem plēšanās vabūt šķiet interesanta, bet iedzīvotājiem labumu tā nedod. Tā, kā Putins melo, pie mums neviens nespēj tikt līdzi, tomēr, vērojot politiķus, redzu, kurš melo, un šķiet, ka dažam politiķim un viņa līdzskrējējiem smadzeņu ir mazāk nekā manam strausam lauku sētā. Šad tad interesējošo palasu vietnē “Facebook”, skatos televīziju, taču Dombura raidījumi mani vairs neaizrauj kā kādreiz.
Noslēgusies parakstu vākšana referenduma ierosināšanai par Satversmē esošās ģimenes definīcijas grozījumiem, arī par to, ka valsts aizsargā bērna tiesības augt ģimenē, kuras pamats ir māte sieviete un tēvs vīrietis. Nepieciešamie gandrīz 155 000 netika savākti. Esmu katoļticīgs, varbūt ne līdz matu galiņiem, bet pamatvērtības, ko atbalsta katoļticība un kas manī ir ieaudzinātas, nemainīšu. Tomēr, ja Saeimas vairākums izlems, ka ģimenes pamats var būt ne tikai māte sieviete un tēvs vīrietis, būs jāsamierinās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.