Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Izraktos ielu posmus asfaltēs reizē ar Skolas ielu

VĒL MAZLIET JĀPAGAIDA. Aizbērumus Jaunceltnes (attēlā) un Bērzu ielā plānots asfaltēt septembrī. Gintas Grincēvičas foto

Aizkrauklē, divās vietās pilsētā, remontdarbu dēļ nācās noplēst asfaltu. Radušās bedres aizpildīja ar šķembām. Autobraucējiem šie posmi tagad sagādā apgrūtinājumu. Jaunceltnes ielas posmam vismaz uzliktas brīdinājuma zīmes, par Bērzu ielas ielāpu liecina tikai pats fakts. Aizkrauklieši interesējas — kad remontdarbu vietā atjaunos asfaltu?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šķembu klājumi parādījās vasaras sākumā. Iedzīvotāji par zīmju uzstādīšanu un asfalta klājuma atjaunošanu interesējās Aizkraukles novada pašvaldības mobilajā lietotnē. 25. jūnijā kāds aizkrauklietis interesējās — cik ilgi būs jāgaida, līdz pilnībā salabos un atjaunos asfalta segumu. Nākamajā dienā pašvaldības pārstāvis sniedza atbildi, ka ceļš tiks salabots apmēram mēneša laikā. Līdz šim nekas nav izdarīts, vienīgi Jaunceltnes ielā uzstādīta brīdinājuma zīme, taču autovadītāji izteica nepieciešamību uzstādīt brīdinājuma zīmi arī Bērzu ielas posmam.

Aigars Zīmelis, Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieks skaidro, ka šajās vietās asfaltu noplēsa, lai SIA “Aizkraukles ūdens” varētu veikt nepieciešamos remontdarbus. Ieklātais segums ir nosēdies, taču asfaltu plānots liet nākammēnes. “Ja ņem klājēju tikai šiem diviem nelielajiem gabaliņiem, tad tās ir ļoti lielas darbu izmaksas. Ar būvnieku, kas veic Skolas ielas remontu, panākta vienošanās, ka, klājot asfaltu Skolas ielā, pie viena noasfaltēs arī ceļa fragmentus Bērzu un Jaunceltnes ielā,” laikrakstu informēja A. Zīmelis un piebilda, ka autovadītāju vērībai liks uzstādīt brīdinājuma zīmi arī Bērzu ielā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.