Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

ĪSTAIS LAIKS IEGŪT TIESĪBAS — AIZKRAUKLĒ IZDEVĪGĀK KĀ JEBKAD

Pandēmijas laikam ir savas priekšrocības, un arī vienkāršāks un izdevīgāks vadītāja apliecības iegūšanas ceļš ir viens no šiem ieguvumiem. Tā kā šobrīd teorētiskās apmācības daļu klātienē apgūt nevar, arī Aizkrauklē dzīvojošajiem paveras iespējas šo kursu iziet tiešsaistē Latvijas labākajā auto skolā Presto, kas starp lielajām autoskolām CSDD reitingos ieņem 1. vietu.

Nav noslēpums, ka tiesību iegūšana bieži vien saistās ar lieliem izdevumiem, nākas maksāt ne vien par pašu apmācību, bet arī ceļa izdevumiem, lai nokļūtu uz mācību iestādi. Izmaksas ir vēl augstākas, ja CSDD eksāmens netiek nolikts ar pirmo reizi. Šo iemeslu dēļ auto skola tālmācībā ir labākā iespēja gan kā ekonomēt resursus, gan pievienoties to kursantu pulkam, kas starp pārējiem guvis lielākos panākumus un atkārtoti CSDD eksāmenu kārtojis vismazāk reižu.

             Tā kā pagaidām Presto vēl nenodrošina klātienes teorijas apmācības Aizkrauklē, tad šobrīd piedāvājums tās iziet tiešsaistē ir unikāla iespēja mācīties pie labākajiem pasniedzējiem Latvijā. Lai arī nākotnē paredzēta filiāļu paplašināšana, kamēr šis projekts vēl ir tikai procesā, Aizkrauklē tiesību iegūšanai labvēlīgākais laiks ir tieši tagad – vadītāja apliecības iegūšana nekad vēl nav bijusi tik izdevīga.

Presto ir pārliecība, ka pārtapšana no kājāmgājēja par autovadītāju ir iespējama daudz ātrāk kā tas ierasti pieņemts. Šajā sakarā autoskola arī izstrādājusi vadlīnijas, kā tiesības iegūt rekordīsā laikā – nodrošinātais mācību modelis pie kārotās vadītāja apliecības ļauj nonākt pat 3 mēnešu laikā. Tas nozīmē, ka uzsākot mācības šobrīd, ar pavasara pirmajiem pumpuriem jau būs iespējams pašam sēdēt pie automašīnas stūres.

             Teoriju nenokārtot ir gandrīz neiespējami

             Teorētiskajā apmācību procesā Presto uzrāda pārliecinošus rezultātus: 98,08% kursantu teoriju CSDD nokārto ar 1. reizi. Tas nozīmē, ka arī citi topošie kursanti un jaunie autovadītāji var paredzēt, ka iespēja iziet teorētisko apmācību Presto veiksmīgi ir līdzvērtīgi augsta. Teorijas kurss sastāv no 11 nodarbībām. Iespējams izvēlēties standarta apmācību modeli ar 2 nodarbībām nedēļā vai arī intensīvo kursu – 3 dienas nedēļā.

Viss, kas nepieciešams, lai ņemtu dalību teorijas klasēs, ir interneta savienojums, mikrofons, kamera un viedierīce pēc izvēles – telefons, dators vai planšete, kas nu kuram ērtāks. Autoskolas eksāmens gan jākārto tieši ar datora palīdzību.

Lai labāk sagatavotos CSDD teorijas eksāmenam, Presto mājaslapā iespējams pildīt autoskolas sagatavotu eksāmena paraugu. Ne vien pēc tā izpildes redzamas kļūdas un pareizās atbildes, bet eksāmena laikā piedāvāti arī atbilstoši ceļu satiksmes noteikumu izvilkumi. Motivējošas ir arī CSDD eksāmena sacensības starp dažādu autoskolu audzēkņiem, kurās var laimēt Presto dāvanu karti. Par to vairāk lasi šeit.

Kā veiksmīgi izspēlēt kārtis?

Lai autovadītāja apliecību iegūtu pēc iespējas ātrāk, vēl pirms apmācību uzsākšanas svarīga pareiza stratēģijas izvēle jeb loģiska apmācību sistēma – kas pēc kā seko. Ne vien jāpabeidz teorijas kurss un jāatvēl laiks braukšanas apmācībai, bet arī jānokārto 1.palīdzības kursi, jāsaņem medicīniskā izziņa un braukšanas mācību atļauja.

Medicīnisko izziņu iespējams saņemt pat vēl pirms iestāšanās autoskolā, un tā ir obligāti nepieciešama, lai CSDD izņemtu braukšanas mācību atļauju (bez kuras vadīšanas apmācību uzsākt nav iespējams). Šos abus jautājumus var nokārtot pat vēl pirms mācību uzsākšanas.

Jāņem vērā, ka teorijas eksāmenu iespējams kārtot tikai tad, ja pirmās palīdzības kursi ir nokārtoti. Tāpēc tos obligāti vajadzētu ieplānot nokārtot paralēli teorijas apmācībai, bet vislabāk vēl pirms teorijas apmācību uzsākšanas. Pimās palīdzības kursi aizņem tikai divas dienas, un pēdējā no tām tiek nokārtots pārbaudes darbs un saņemta apliecība par šo kursu veiksmīgu pabeigšanu.

Pēc 3. teorijas nodarbības jau var uzsākt braukšanas apmācību. Ieplānojot attiecīgo datumu, jau laikus var rezervēt braukšanas nodarbību pie izvēlētā instruktora. Būtiska Presto priekšrocība ir nodrošinātā iespēja braukšanas nodarbības apmeklēt katru dienu, tajā skaitā brīvdienās un svētku dienās. Tas nozīmē, ka jau 10 dienu laikā tiek izietas likumā noteiktās 10 minimālās nodarbības, lai pieteiktos eksāmenam.

Braukšanas eksāmenu var kārtot pēc teorijas eksāmena nokārtošanas. Vispirms abi eksāmeni jānokārto skolā, pēc tam seko CSDD eksāmens. Jāņem vērā, ka braukšanas eksāmens jākārto pie instruktora, pie kura nav notikusi braukšanas apmācība. Eksāmenam vēlams pieteikties savlaicīgi, lai pēc iespējas ātrāk varētu startēt arī CSDD.

Lai audzēkņus iedrošinātu sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus, Presto piedāvā arī rosinošu akciju – nokārtojot CSDD eksāmenus ar pirmo reizi 3 mēnešu laikā un iegūstot B kategorijas apliecību, autoskola atmaksā izdevumus 51.15 EUR apmērā.

 Citas Presto priekšrocības, lai Tev veiktos vēl labāk

              Ne reizi vien noteikti dzirdēts par gadījumiem, kad kursantam ar autoskolas piešķirto instruktoru neveidojas veiksmīga sadarbība. Personību atšķirības ir pavisam cilvēcisks faktors – ne ar visiem izveidojas saikne un ne katra instruktora pieeja apmācībai der visiem. Lai nerastos šādas nepatīkamas konflikta situācijas, Presto nav ierobežojumu instruktoru izvēlē. Brauc ar citu kaut vai katru reizi!

             Ikviens Presto kursants var apmeklēt braukšanas nodarbības pie jebkura no tiem. Tāpat arī nav jāpamato izvēle nomainīt instruktoru, nedz arī šajā sakarā jāraksta iesniegums. Ja ir vēlēšanās, kaut katru nodarbību var apmeklēt pie cita instruktora. Tiesa, pēc 3-4 nodarbībām gan vēlams izvēlēties īsto, kas sekos mācību progresam, pārliecinoties, ka visi apmācību soļi tiek izieti.

             Brīvajai instruktoru nomaiņai līdzi nāk vēl vairāki plusi. Pirmkārt, nomainīts tiek ne vien instruktors, bet arī automašīnas modelis. Jārēķinās, ka arī CSDD eksāmenā izlozes kārtā var sanākt braukt ar citas markas auto, un atšķirības nav tikai vizuālas. Tas palīdzēs eksāmenam sagatavoties labāk ne vien tehniski, bet arī emocionāli. Tā kā auto nomaiņa būs kļuvusi par pierastu lietu, eksāmena laikā tas nebūs papildus stresu izraisošs faktors.

             Otrkārt, instruktoru pieejamība daudz elastīgāk palīdz plānot kursanta grafiku. Lai braukšanas apmācība virzītos uz priekšu lielākiem soļiem, vislabāk braukt katru dienu. Viens instruktors ne vienmēr to var garantēt, jo arī viņam pienākas brīvdienas. Taču iespēja nodarbību rezervēt pie ikviena instruktora nodrošina nepārtrauktu mācību procesu.

             Atšķirībā no citām autoskolām, Presto ar līgumu piedāvā iepazīties mājaslapā vēl pirms tā parakstīšanas. Tas parāda autoskolas atklāto attieksmi un apliecina, ka līgumā neslēpjas nekādi slēptie zemūdens akmeņi, kas vēlāk varētu uzlikt papildus saistības. Bieži vien autoskolas atsakās ievērot šādu caurspīdīguma principu, jo līguma punkti paredz kursantam neizdevīgus nosacījumus.

            Lai ietaupītu laiku un nodrošinātu lielāku komfortu, Presto visus maksājumus iespējams veikt tiešsaistē caur kursanta profilu. Tas nozīmē, ka nav jāgaida administrācijas rindās, nedz jāierodas klātienē. Tāpat arī instruktoram nav jāzvana, lai vienotos par katru nodarbību, bet gan ērti pieteikties var caur online sistēmu.

              Neatliec uz vēlāku to, kas šodien ir izdevīgāk!

             Ja autovadītāja tiesības ir viens no vēl nepiepildītajiem sapņiem, tad šobrīd ir īstais laiks to piepildīt. Ne vien teoriju iespējams apgūt mājas apstākļos, bet vēl turklāt to darīt pie pasniedzējiem, kuru kursanti CSDD eksāmenos Latvijas mērogā uzrāda vislabākos rezultātus lielo autoskolu starpā. Tas nozīmē, ka neizejot no mājas, vislabākās teorijas apmācības tiek pasniegtas gluži kā uz paplātes.

Tāpat arī Presto autoskolas audzēkņi uzrāda vispārliecinošākos rezultātus CSDD braukšanas eksāmenā lielo autoskolu vidū. Arī šajā posmā, kā sabiedroto izvēloties Presto, iespēja pie vadītāja apliecības tikt ar pirmo eksāmena mēģinājumu ir visaugstākā. Ņemot vērā, ka par katru braukšanas eksāmenu jāšķiras no 38.52 EUR, ir vērts pārliecināties, ka izvēlētā autoskola palīdzēs šo ieguldījumu veiksmīgi izmantot.

Īpaši jau tad, ja pandēmijas noteiktie ierobežojumi tiek izmantoti savā labā – vēl nekad tiesības iegūt nav bijis tik izdevīgi kā šobrīd. Presto autoskola Aizkrauklē uzņem topošos autovadītājus tālmācības grupās, braukšanas apmācību nodrošinot turpat uz vietas, Aizkrauklē. Turklāt vajadzības gadījumā iespējams nodarbības rezervēt arī citās Latvijas pilsētās pie Presto instruktoriem, tostarp Jaunjelgavā un Skrīveros.

             Presto aicina pievienoties jaunus sadarbības partnerus

             Presto meklē jaunus pasniedzējus un instruktorus no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, tostarp no Aizkraukles. Presto piedāvā finansēt vajadzīgās apmācības tiem, kas gatavi pārkvalificēties un nomainīt nodarbošanos. Vajadzības gadījumā autoskola var nodrošināt arī transportlīdzekli.

            Atsaukties tiek aicināti kandidāti ar autovadītāja apliecību, ar latviešu valodas vai krievu valodas zināšanām, sociālām prasmēm, izpratni par pedagoģiska darba būtību, spēju uzstāties auditorijas priekšā un vēlmi savas zināšanas nodot citiem. B kategorijas instruktoram vajadzīga I līmeņa augstākā izglītība, pasniedzējam – II līmeņa augstākā izglītība.

            Atalgojums tiek piedāvāts līdz pat 50% augstāks par vidējo nozarē, kas ir motivējoša un konkurētspējīga samaksa par paveikto darbu. Tāpat arī tiek sniegta iespēja turpināt akadēmisku pilnveidošanos, sekojot nozares aktualitātēm. Šī pieeja ļauj saglabāt apmācību kvalitātes augstos standartus, kā arī autoskolas sekmības līmeņa radītājus CSDD statistikā.

           Pieteikumus lūgums sūtīt Zigmāram Jansonam uz zigmars@presto.lv, kontakttālrunis: 28826828.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.