Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Iršos Sieviešu diena izvērtās skaista, salda un garda

Daigas Andersones foto

Pavasara svētki Iršos arī šogad atzīmēti 8.martā, kas sen zināma kā Starptautiskā sieviešu diena.
Lai arī rīta cēliens un dienas turpinājums bija gana vēss, radītie pārsteigumi sasildīja gan lielas, gan mazas sirsniņas ne vien Pērses sākumskolā, bet arī pagastā.
Pateicoties lieliskajiem tētiem, krusttēviem un mūsu atbalstītājiem, šī diena izvērtās īpaši skaista, salda un garda, mīlestības piepildīta.
Agrajā rīta cēlienā lielas un mazas dāmas tika iepriecinātas ar skolēnu pašgatavotajiem ziediņiem un sarūpēto saldējumu, dievišķo našķi daiļā dzimuma pārstāvēm. Katrai tika arī pa saldam serenāžu dziedātājam .Daudz vai maz, bet 120 rīta pārsteigumi kusa dāmu rokās un sirdīs!
Kad saulīte jau rotājās Pērses sākumskolas pagalmā, visus aicinājām uz Pavasara kafejnīcu , kur svētku dienas piedāvājumā bija garda kūka ”Sieviete-dieviete”, pavasara vitamīnu kļavu sulas un ,protams, neizpalika svētku ziedi-150 tulpes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies mūsu sadarbības partneriem ”Ūdriņu” siltumnīcas Meņģelē ( Egita un Uldis Jankoviči) un ”Našķotava” Ērgļos (Inese Koklačova)!

Mūsu paldies saņem arī  atbalstītāju komanda: Aldis Rutkovskis, Dzintars Meiers, Jānis Dīriķis, Inguss Baltābols, Agris un Juris Riekstiņi, Ģirts Arājs, Mārtiņš Ruža-Riekstiņš, Artūrs Zeimuļš, Ritvars Jirgens, Mārtiņš Prikuls, Indulis Zeimalis!

Paldies ikvienam par svētku sajūtas radīšanu un svētku baudīšanu! Paldies atsaucīgajai skolotāju saimei!
Turpinām iesāktās tradīcijas!

Autors: Daiga Andersone

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.